Hoofdmenu
-
16 mei:
- Clan of Xymox, The Essence en Darker
- Loyalty Ends Here en Manacer 17 mei:
- Conjurer 19 mei:
- -(16)-, Ter Ziele en Dunebender
- John 5 en South Of Salem 20 mei:
- Deaf Club,
- JOHN 5 21 mei:
- Chris Holmes en Thunderor
- Deville en ¡Pendejo!
- Howling Giant en Aum Zorion 22 mei:
- Asphyx
- Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
- Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
-
16 juni:
- Knocked Loose
- Possesssed en Sinsaenum
Kalender
Vandaag jarig:
- Bob Young (Status Quo) - 81
- Darrell Sweet (Nazareth)† - 79
- Diana Serra (Aghora) - 40
- J. Aslan (The Birthday Massacre) - 49
- Krist Novoselic (Nirvana) - 61
- Robert Fripp (King Crimson) - 80
- Rune Østerhus (Tristania) - 49
- Scott Reeder (Kyuss) - 61
- Sir Christus (Negative) - 47
- Sonny Sandoval (P.O.D.) - 52
- Thomas Das Neves (Heavenly) - 44
- Tony Kakko (Sonata Arctica) - 51
Vandaag overleden:
- Ronnie James Dio (Rainbow) - 2010
Concertreviews
Concertreviews
Na maar liefst dertien jaar wachten, verscheen er eindelijk weer eens nieuw materiaal van de Australische proggers van Karnivool. Want zo lang is het alweer geleden dat Asymmetry verscheen. Onder de titel In Verses was het in februari dan eindelijk zover. Niet dat de band in de tussentijd niets uitspookte, want de heren zijn al die jaren gewoon blijven touren. Ondanks dat - of misschien wel juist mede daardoor - is 013 strak uitverkocht.
April is een drukke maand qua concerten en festivals. Het lijkt wel alsof er iedere dag een relatief grote band in Nederland te zien is! Ook in onze hoofdstad staat er een mooie package op het programma. Op donderdag 9 april is de Duitse groep Lord Of The Lost in de Amsterdamse Melkweg te bewonderen. 'Die van het songfestival', hoor ik u al denken. Inderdaad, maar tegelijkertijd draaien deze gohicrockers natuurlijk al veel langer mee. In hun kielzog nemen ze twee veelbelovende, opkomende groepen mee: de hitsige nonnen van Dogma en de landgenoten van League Of Distortion.
Enkele weken voordat de Spoorzone in Tilburg wederom het decor wordt van de internationale Roadburn-gemeenschap, keert een artieste terug in de zaal waar ze twee jaar eerder tijdens datzelfde festival een verrassend, intiem en bijzonder optreden gaf. De Zuid-Amerikaanse Lucy Kruger en haar band (‘The Lost Boys’) keren namelijk terug naar Hall Of Fame voor een optreden ter promotie van het nieuwste album Pale Bloom, dat enkele maanden geleden is verschenen. Als support mag de Amsterdamse newwavegroep Holograph zich presenteren. Rik neemt een kijkje in het zaaltje met een charmante krakersvibe.
April 2026:
Maart 2026:
Februari 2026:
Januari 2026:
Zoeken
Interviews
Nieuwste reviews
Concertreviews
Retro-Reviews
-
15 mei:
- Acid Reign - Daze Of The Week
- Akem Manah - Threnodies
- Artillery - Made In Hell
- Atavistia - Old Gods Awaken
- Desolus - Dwellers Of The Twilight Void
- Heavenfall - Thorn
- Port Noir - The Dark We Keep
- Pro-Pain - Stone Cold Anger
- Self Deception - One Of Us
- The Ghoulstars - The Dark Overlords Of The Universe 16 mei:
- Imprisoned In Flesh - Malignant Mankind 21 mei:
- Blossom Death - Spirit 22 mei:
- Armored Saint - Emotion Factory Reset
- As The Sun Falls - Songs From The Veil
- Crown Lands - Apocalypse
- Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
- Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.





