Enquête

Welke protestsong over de impact van de mensheid op de natuur of het klimaat spreekt jou het meest aan?

Annihilator – Stonewall
Atheist – Mother Man
Cattle Decapitation – Manufactured Extinct
Disturbed – Another Way To Die
Earth Crisis – Inherit The Wasteland
Gojira – Amazonia
Kamelot – The Human Stain
Kreator – Toxic Trace
Lamb Of God – Reclamation
Megadeth – Countdown To Extinction
Metallica – Blackened
Napalm Death – On The Brink Of Extinction
Nevermore – Matricide
Nuclear Assault – Critical Mass
Ozzy Osbourne – Revelation (Mother Earth)
Parkway Drive – Dark Days
Sacred Reich – Crimes Against Humanity
Saxon – Hole In The Sky
Sepultura – Biotech Is Godzilla
Soundgarden – Hands All Over
System Of A Down – ATWA
Tesseract – Eden
Testament – Greenhouse Effect
Vektor – Dying World
een andere protestsong over milieu- of klimaatproblemen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 februari:
  • Gojira, Alien Weaponry en Employed To Serve
  • Orden Ogan, Brothers Of Metal en Wind Rose
Kalender
Vandaag jarig:
  • Chris Herring (Power Of Omens) - 52
  • Derrick Green (Sepultura) - 51
  • Greg K. (The Offspring) - 57
  • Herman Frank (Accept) - 63
  • Ian Hill (Judas Priest) - 71
  • Jariot Lehtinen (Waltari) - 55
  • Jonas Mäki (Malpractice) - 47
  • Karl-Heinz "Carlos" Krug (Sunterra) - 47
  • Martin "Marthus" Škaroupka (Cradle Of Filth) - 41
  • Matthew Tuck (Bullet For My Valentine) - 42
  • Max Naescher (Elis) - 40
  • Michael "Michelle Darkness" Huber (Elis) - 47
  • Oscar Fredrick Dronjak (Hammerfall) - 50
  • Paul Masvidal (Cynic) - 51
  • Paul Stanley (Kiss) - 70
  • Sid Wilson (Slipknot) - 44
  • Tracii Guns (L.A. Guns) - 56

Vandaag overleden:
  • Dave "Lepard" Hellman (Crashdiet) - 2006
Concertagenda 2022

Concertagenda 2022


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Januari:
27 jan.
Bullet For My Valentine
013, Tilburg
29 jan.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Mezz, Breda
29 jan.
Fleddy Melculy en Rise A Thousand
Willem Twee, Den Bosch
29 jan.
Up The Irons
Baroeg, Rotterdam
30 jan.
Deathstars
Kavka, Antwerpen

Februari:
2 feb.
Deathstars
Luxor, Keulen
2 feb.
Harakiri For The Sky
Turock, Essen (Duitsland)
2 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Essigfabrik, Keulen
3 feb.
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
3 feb.
Halestorm
013, Tilburg
3 feb.
Harakiri For The Sky
De Kreun, Kortrijk
3 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Matrix, Bochum
4 feb.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Poppodium Duycker, Hoofddorp
4 feb.
Haken
Essigfabrik, Keulen
4 feb.
Harakiri For The Sky
Willemeen, Arnhem
4 feb.
Soen
Melkweg, Amsterdam
5 feb.
Carnifex, Chelsea Grin, Bodysnatcher, Varials en The Convalescence
Willem Twee, Den Bosch
5 feb.
Haken
Doornroosje, Nijmegen
5 feb.
Harakiri For The Sky
Gebr. De Nobel, Leiden
6 feb.
Haken
Melkweg, Amsterdam
6 feb.
Kingfisher Sky en Ann My Guard
Baroeg, Rotterdam
10 feb.
Temple FAng en Bismut
Willem Twee, Den Bosch
10 feb.
Transport League
Mezz, Breda
11 feb.
Arcturus en Iotunn
Baroeg, Rotterdam
11 feb.
Semblant, As I May, Secret Rule en Structural
Rock Palast, Bochum
12 feb.
Semblant, As I May, Secret Rule en Structural
Baroeg, Rotterdam
13 feb.
Semblant, As I May, Secret Rule en Structural
Belvedere, Namen (Namur)
14 feb.
Beartooth, Motionless In White en Stray From The Path
013, Tilburg
14 feb.
Enslaved, Intronaut, Obsidian Kingdom en Crown
Utrecht, De Helling
15 feb.
Mono
Luxor, Keulen
16 feb.
Skynd
Melkweg, Amsterdam
16 feb.
Starset en VOLA
Melkweg Max, Amsterdam
17 feb.
Inhumate, Teethgrinder en Distaste
Baroeg, Rotterdam
18 feb.
Alcest en Hangman's Chair
Neushoorn, Leeuwarden
18 feb.
Katatonia, Sólstafir en SOM
Patronaat, Haarlem
19 feb.
Gojira, Alien Weaponry en Employed To Serve
013, Tilburg
19 feb.
Katatonia, Sólstafir en SOM
Essigfabrik, Keulen
19 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Entrepot, Brugge
19 feb.
Tony Macalpine
Baroeg, Rotterdam
20 feb.
Gojira, Alien Weaponry en Employed To Serve
013, Tilburg
20 feb.
Orden Ogan, Brothers Of Metal en Wind Rose
Doornroosje, Nijmegen
22 feb.
Katatonia, Sólstafir en SOM
Trix, Antwerpen
23 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Doornroosje, Nijmegen
24 feb.
Atheist, Cadaver, Hideous Divinity, From Hell en Typhus
Gigant, Apeldoorn
25 feb.
Atheist, Cadaver, Hideous Divinity, From Hell en Typhus
De Dreef, Vosselaar
26 feb.
Atheist, Cadaver, Hideous Divinity, From Hell en Typhus
Matrix, Bochum
27 feb.
Napalm Death, Doom, Siberian Meatgrinder en Show Me The Body
Tivoli De Helling, Utrecht
27 feb.
Suffocation, Belphegor, Hate, Necrosy en Skaphos
Baroeg, Rotterdam
28 feb.
Nervosa en Warbringer
Hell, Diest

Maart:
1 mrt.
Nervosa, Warbringer en Warfect
Baroeg, Rotterdam
2 mrt.
Mono
Zappa, Antwerpen
2 mrt.
Napalm Death, Doom, Siberian Meatgrinder en Show Me The Body
Turbinenhalle, Oberhausen
2 mrt.
Nervosa en Warbringer
Willemeen, Arnhem
3 mrt.
Nervosa en Warbringer
Resonanzwer, Oberhausen
3 mrt.
Septicflesh, Carach Angren, On Thorns I Lay en Naraka
Patronaat, Haarlem
3 mrt.
The Vintage Caravan
Little Devil, Tilburg
4 mrt.
Avatar
013, Tilburg
4 mrt.
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
4 mrt.
Nervosa en Warbringer
Helios 37, Keulen
4 mrt.
Septicflesh, Carach Angren, On Thorns I Lay en Naraka
Biebob, Vosselaar
5 mrt.
Nervosa, Warbringer en Warfect
Bastard Club, Osnabrück
5 mrt.
Suffoation, Belphegor, Hate, Necrosy en Skaphos
Cacaofabriek, Helmond
6 mrt.
Beast In Black, Mister Misery en Nestruction
013, Tilburg
6 mrt.
Fleddy Melculy
De Helling, Utrecht
6 mrt.
Napalm Death, Doom, Siberian Meatgrinder en Show Me The Body
Dynamo, Eindhoven
6 mrt.
Spidergawd en Draken
Doornroosje, Nijmegen
7 mrt.
I Prevail, Wage War en Dream State
013, Tilburg
8 mrt.
Yngwie Malmsteen
013, Tilburg
9 mrt.
Cult Of Luna, Alcest en Svalbard
TivoliVredenburg, Utrecht
10 mrt.
Blood Youth, Cane Hill en Diamond Construct
Willem Twee, Den Bosch
10 mrt.
Cult Of Luna, Alcest en Svalbard
Depart, Kortrijk
10 mrt.
Marduk en Vader
Cacaofabriek, Helmond
10 mrt.
Starset en VOLA
Live Music Hall, Keulen
12 mrt.
Feuerengel
013, Tilburg
12 mrt.
March Of The Black Horse festival
Black Horse, Roosendaal
Met The Covernant, Shuulak, Sepiroth, Neroth, Nephylim en Liquidation A.D.
12 mrt.
Orphaned Land
Willemeen, Arnhem
12 mrt.
Starset en VOLA
Trix, Antwerpen
14 mrt.
Revenge, Embrace Of Thorns, Misþyrming en Ultra Silvam
Baroeg, Rotterdam
17 mrt.
Tarja en Temperance
Doornroosje, Nijmegen
19 mrt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
Met Korpiklaani, Destruction, Evile e.v.a.
19 mrt.
Draconian en Nightfall
Metropool, Enschede
19 mrt.
Thanatos, Bodyfarm en The Invict
Baroeg, Rotterdam
20 mrt.
Draconian en Nightfall
Baroeg, Rotterdam
20 mrt.
Evanescence en Within Temptation
Paleis 12, Brussel
20 mrt.
Fuzz
Doornroosje, Nijmegen
21 mrt.
Draconian en Nightfall
Zappa, Antwerpen
21 mrt.
Evanescence en Within Temptation
Paleis 12, Brussel
21 mrt.
Marduk en Vader
Baroeg, Rotterdam
25 mrt.
Pestilence en Misanthropia
Effenaar, Eindhoven
26 mrt.
Ingested, Vulvodynia, Vctms en Bound In Fear
De Klinker, Aarschot
27 mrt.
Ingested, Vulvodynia, Vctms en Bound In Fear
Kulttempel, Oberhausen
28 mrt.
The Ruins of Beverast, Grave Miasma en Fuoco Fatuo
Baroeg, Rotterdam
29 mrt.
Ingested, Vulvodynia, Vctms en Bound In Fear
Patronaat, Haarlem
30 mrt.
As I Lay Dying, Dying Fetus en Emmure
013, Tilburg

April:
1 apr.
Septicflesh, Carach Angren, On Thorns I Lay en Naraka
Turbinehalle 2, Oberhausen
3 apr.
Dool en Witte Wieven
Effenaar, Eindhoven
5 apr.
The Sisters Of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
8 apr.
Baest
Merleyn, Nijmegen
8 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Neushoorn, Leeuwarden
8 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Neushoorn, Leeuwarden
9 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Durbuy Rock Festival
9 apr.
Highway Chile, Boneheadz, Impact en Ear Danger
Baroeg, Rotterdam
9 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Turock, Essen
9 apr.
W.A.S.P.
Effenaar, Eindhoven
10 apr.
Dark Tranquillity en Ensiferum
Doornroosje, Nijmegen
10 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Patronaat, Haarlem
11 apr.
Dark Tranquillity en Ensiferum
Patronaat, Haarlem
11 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggodome, Amsterdam
11 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Bastard Club, Osnabrück
12 apr.
Cytotoxin, Extermination Dismemberment, Bonecarver en Necrotted
Baroeg, Rotterdam
12 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggodome, Amsterdam
12 apr.
Manowar
Ahoy, Rotterdam
12 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Metropool, Enschede
13 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
De Klinker, Aarschot
14 apr.
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
15 apr.
Evil invaders, Cryptosis en Schizophrenia
Groene Engel, oss
15 & 16 apr.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
Met Enslaved, Haken, Focus, The Ocean e.v.a.
16 apr.
Evil Invaders, Cryptosis en Schizophrenia
Baroeg, Rotterdam
16 apr.
Fleddypalooza
AB, Brusel
Met Fleddy Melculy, Spoil Engine, Killthelgo, Bark, Coffin Feeder en Hippotraktor
16 apr.
Helloween en Hammerfall
013, Tilburg
18 apr.
Primordial, Naglfar en Rome
Effenaar, Eindhoven
19 apr.
Infected Rain en Dagoba
De Verlichte Geest, Roeselare
20 apr.
Dagoba en Infected Rain
Mezz, Breda
20 apr.
Dagoba en Infected Rain
Mezz, Breda
20 apr.
Devin Townsend
AB, Brussel
20 apr.
Infected Rain en Dagoba
Mezz, Breda
21 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Turock, Essen
21 apr.
Helmet
Effenaar, Eindhoven
21 apr.
Infected Rain en Dagoba
Iduna, Drachten
21 t/m 24 apr.
Roadburn festival
013 en omgeving, Tilburg
22 apr.
Devin Townsend
Carlswerk Victoria, Keulen
22 apr.
Infected Rain en Dagoba
Ragnarok, Bree
23 apr.
Infected Rain en Dagoba
Willemeen, Arnhem
23 apr.
Mental Cruelty, Distant, Paleface en Crown Magnetar
Willem Twee, Den Bosch
24 apr.
Impericon Festival
Turbinenhalle, Oberhausen
met o.a. Leaves Eyes, Narnia, Temperance en Eric Clayton And The Nine
27 apr.
Infected Rain en Dagoba
Turock, Essen
28 apr.
Infected Rain en Dagoba
Helios 37, Keulen
29 apr.
t/m 1 mei.
Netherlands Deathfest
Effenaar, Eindhoven
Met Immolation, Autopsy, Dismember, Benediction e.v.a.
30 apr.
Karnivool
013, Tilburg
30 apr.
t/m 1 mei.
Verenation of The Dead
Baroeg, Rotterdam

Mei:
4 mei.
William DuVall
013, Tilburg
6 mei.
Changing Tides, Reformist, Fists Of Time en Frontstreet
013, Tilburg
6 mei.
Enforcer, Skull Fist en Ambush
Baroeg, Rotterdam
6 & 7 mei.
Sonic Whip festival
Doornroosje, Nijmegen
8 mei.
Deicide, Krisiun en Crypta
Dynamo, Eindhoven
8 mei.
Deicide, Krisiun en Crypta
Dynamo, Eindhoven
8 mei.
Meshuggah
Palladium, Keulen
8 mei.
October Tide en Noctem
Baroeg, Rotterdam
13 mei.
Anneke van Giersbergen
Stevenskerk, Nijmegen
13 mei.
Dream Theater en Devin Townsend
AFAS Live, Amsterdam
13 mei.
H.E.A.T, Reach en Temple Balls
Baroeg, Rotterdam
14 mei.
Anneke van Giersbergen
Grote Kerk, Zwolle
15 mei.
Anneke van Giersbergen
Orangerie, Den Bosch
17 mei.
Firewind en Eleine
Kantine, Keulen
18 mei.
Firewind en Eleine
Metropool, Enschede
18 mei.
Meshuggah en Zeal & Ardor
013, Tilburg
19 mei.
Anneke van Giersbergen
Annakerk, Amstelveen
19 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
De Helling, Utrecht
20 mei.
Anneke van Giersbergen
Annakerk, Amstelveen
20 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
Bolwerk, Sneek
21 mei.
Anneke van Giersbergen
Noorderkerk, Sneek
21 mei.
Manticora
Poppodium Duycker, Hoofddorp
22 mei.
Anneke van Giersbergen
Paterskerk, Eindhoven
22 mei.
King Satan en Splinterbomb
Willem Twee, Den Bosch
23 mei.
Meshuggah
AB, Brussel
24 mei.
Russian Circles
Trix, Antwerpen
26 mei.
Firewind en Eleine
De Pul, Uden
26 mei.
Mayhem en Mortiis
013, Tilburg
31 mei.
Baroness en Kvelertak
Doornroosje, Nijmegen

Juni:
3 t/m 5 jun.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
3 t/m 5 jun.
Vestrock
Hulst
4 jun.
Scarlet Aura en Thorium
Poppodium Duycker, Hoofddorp
4 jun.
Wolfmother
Effenaar, Eindhoven
8 t/m 11 jun.
Sweden Rock festival
Sölvesborg (Zweden)
Met Guns n' Roses e.v.a.
9 t/m 12 jun.
Nova Rock festival
Pannonia Fields, Nickelsdorf (Oostenrijk)
10 t/m 12 jun.
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
16 t/m 19 jun.
Copenhell
Kopenhagen (Denemarken)
Met Iron Maiden e.v.a.
16 t/m 19 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel (België)
Met Iron Maiden, Judas Priest e.v.a.
16 jun.
Shinedown
TivoliVredenburg, Utrecht
17 t/m 19 jun.
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
Met Metallica, Pearl Jam, Queens Of The Stone Age, Nightwish, Deftones e.v.a.
19 jun.
Faith No More
AFAS Live, Amsterdam
22 jun.
Monster Magnet en Saint Agnes
Effenaar, Eindhoven
23 t/m 25 jun.
Tons Of Rock festival
Oslo (Noorwegen)
Met Iron Maiden, Faith No More, Deep Purple, Five Finger Death Punch, Opeth, Mastodon e.v.a.
27 jun.
Iron Maiden en Airbourne
Gelredome, Arnhem

Juli:
2 jul.
Metalfest No Sleep
Wieleman, Westervoort
Met Komatsu, Cryptosis, Lifelong, Godscum, Carnation, Mouflon, Killing Cult Society
4 jul.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
5 jul.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
8 jul.
Grima, Ultar en Bloody Tyrant
Oldenburg
9 jul.
Grima, Ultar en Bloody Tyrant
Willemeen, Arnhem
9 jul.
Mastodon en Planet Of Zeus
013, Tilburg
10 jul.
Grima, Ultar en Bloody Tyrant
Gent
25 jul.
Transatlantic
013, Tilburg
26 jul.
Judas Priest
013, Tilburg
30 jul.
Limp Bizkit
013, Tilburg

Augustus:
3 aug.
Rammstein
Park De Nieuwe Koers, Oostende (België)
4 aug.
Rammstein
Park De Nieuwe Koers, Oostende (België)
4 t/m 6 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
12 t/m 14 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
De Lange Munte, Kortrijk (België)
13 aug.
Igorrr
TivoliVredenburg, Utrecht
20 & 21 aug.
Dynamo Metalfest
Ijssportcentrum, Eindhoven
Met Kreator, Testament, Jinjer, Sacred Reich e.v.a.
29 aug.
Imperial Triumphant
Merleyn, Nijmegen

September:
3 sep.
Epica
013, Tilburg
20th Anniversary show
10 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
Met Napalm Death, Atari Teenage Riot e.v.a.
15 sep.
Stake
Merleyn, Nijmegen
16 sep.
Evergrey, Fractal Universe en Virtual Symmetry
Dynamo, Eindhoven
18 sep.
Tribulation, Bølzer en Molassess
Tivoli De Helling, Utrecht
20 sep.
Tribulation, Bølzer en Molassess
Biebob, Vosselaar
24 sep.
Samael en Diabolical
Arnhem
25 sep.
Evergrey, Fractal Universe en Virtual Symmetry
Gebr. De Nobel, Leiden
25 sep.
Samael en Diabolical
Eindhoven
25 sep.
Samael en Diabolical
Effenaar, Eindhoven
25 sep.
Tribulation, Bølzer en Molassess
Turock, Essen

Oktober:
1 okt.
MaYaN en Off The Cross
Effenaar, Eindhoven
2 okt.
Amon Amarth, Machine Head en The Halo Effect
AFAS Live, Amsterdam
4 okt.
Samael en Diabolical
Hasselt
5 okt.
Samael en Diabolical
Essen
7 okt.
Evergrey, Fractal Universe en Virtual Symmetry
Biebob, Vosselaar (België)
9 okt.
Amaranthe, Beyond The Black, Butcher Babies en Ad Infinitum
Trix, Antwerpen (België)
10 okt.
Anthrax en Municipal Waste
Ancienne Belgique, Brussel (België)
11 okt.
Anthrax en Municipal Waste
013, Tilburg
16 okt.
Elder, Pallbearer en Irist
013, Tilburg
16 okt.
Gutalax, Spasm en Guinaepig
Baroeg, Rotterdam
21 okt.
Amon Amarth, Machine Head en The Halo Effect
Vorst Nationaal, Brussel (België)
22 okt.
Arch Enemy, Behemoth, Carcass en Unto Others
Mainstage, Den Bosch
22 okt.
Heideroosjes
Effenaar, Eindhoven
23 okt.
Charlotte Wessels
TivoliVredenburg, Utrecht
23 okt.
Our Hollow, Our Home, For I Am King, Thecityisours en Chuggaboom
Willem Twee, Den Bosch
27 okt.
Sonata Arctica en Eleine
013, Tilburg
28 okt.
Sepultura, Sacred Reich en Crowbar
Essigfabrik, Keulen

November:
4 nov.
Amaranthe, Beyond The Black, Butcher Babies en Ad Infinitum
Turbinenhalle, Oberhausen (Duitsland)
6 nov.
Amaranthe, Beyond The Black, Butcher Babies en Ad Infinitum
TivoliVredenburg, Utrecht
6 nov.
August Burns Red, Bury Tomorrow, Miss May I en Thornhill
Effenaar, Eindhoven
6 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Entrepot, Brugge
6 nov.
Sepultura, Sacred Reich en Crowbar
Trix, Antwerpen (België)
6 nov.
Skid Row en Collateral
Zappa, Antwerpen (België)
11 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Turock, Essen
12 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
13 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Gebr. De Nobel, Leiden
19 nov.
Helldorado
Klokgebouw, Eindhoven
19 nov.
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20 nov.
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20 nov.
Sepultura, Sacred Reich en Crowbar
Patronaat, Haarlem
25 nov.
Rivers Of Nihil, Archspire, Allegaeon, Black Crown Initiate en To The Grave
Doornroosje, Nijmegen
29 nov.
Lamb Of God, Kreator, Thy Art Is Murder en Gatecreeper
013, Tilburg

December:
1 dec.
Powerwolf, Dragonforce en Warkings
AFAS Live, Amsterdam
3 dec.
Tarja
Paterskerk, Eindhoven
Kerstshow
4 dec.
Molasses, Verwoed en Doodswens
Iduna, Drachten
9 & 10 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
10 dec.
Finntroll en Skálmöld
013, Tilburg


Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2022 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.