Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

22-06-2021

Concert Agenda 2021


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Juni:
27 jun.
Voivod - livestream
Dimension Hatröss special

Juli:
3 jul.
Autarkh en Doodswens
Groene Engel, Oss
31 jul.
Philip H. Anselmo & The Illegals
TivoliVredenburg, Utrecht
31 jul.
Skid Row
Effenaar, Eindhoven

Augustus:
1 aug.
Skid Row en Methusalem
Iduna, Drachten
6 aug.
Arstidir
Doornroosje, Nijmegen
12 t/m 15 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Kortrijk (België)
21 & 22 aug.
Dynamo Metalfest
Ijssportcentrum, Eindhoven
Met Amon Amarth, Testament, Heaven Shall Burn, Bay Area Interthrasional, Candlemass e.v.a.
21 aug.
Powerized
Mezz, Breda
27 aug.
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
30 aug.
Imperial Triumphant
Merleyn, Nijmegen

September:
1 sep.
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
1 sep.
Girlschool, Alcatrazz en Asomvel
Metropool, Hengelo
2 sep.
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
3 sep.
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
3 sep.
For I Am King
Merleyn, Nijmegen
3 t/m 5 sep.
Paaspop
De Molenheide, Schijndel
3 sep.
Up The Irons, Kissterious en The Covernant
Mezz, Breda
4 sep.
Schoonebeek Deathfest
De Boo, Schoonebeek
10 sep.
Scarlet Aura en Thorium
De Bosuil, Weert
11 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
11 sep.
Molassess
Dynamo, Eindhoven
15 sep.
I Am Morbid, Grave, Gruesome en Pyrexia
Essen (Duitsland)
17 sep.
Dopelord en Lifelong
Merleyn, Nijmegen
17 sep.
Exhorder, Gama Bomb, Evil Invaders en Chronosphere
De Kreun, Kortrijk
17 sep.
Sanctuary with Halcyon Way
Aarschot, De Klinker
17 sep.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Metropool, Enschede
18 sep.
Exhorder, Gama Bomb, Evil Invaders en Chronosphere
Turock, Essen
18 sep.
Metal Experience Fest
Gebr. de Nobel, Leiden
Met o.a Sanctuary, Insanity Alert en Crisix
18 sep.
PitFest Indoor
Iduna, Drachten
19 sep.
I Am Morbid, Grave, Gruesome en Pyrexia
Brussel
20 sep.
The Sisters Of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
21 sep.
Amenra, Envy en Jo Quail
TivoliVredenburg, Utrecht
21 sep.
Steven Wilson
AFAS Live, Amsterdam
21 sep.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Tilburg, 013
22 sep.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Utrecht, Tivoli De Helling
23 sep.
Karnivool
013, Tilburg
24 & 25 sep.
Herrie Metal Festival
Hal 25, Alkmaar
25 sep.
Anvil
Corneel, Lelystad
25 sep.
Autumn en Equisa
Poppodium Volt, Sittard
25 sep.
Memoriam, Burial Remains en Troops Of Doom
Willemeen, Arnhem
26 sep.
Exhorder, Gama Bomb, Evil Invaders en Chronosphere
Dynamo, Eindhoven
27 sep.
I Am Morbid, Grave, Gruesome en Pyrexia
Baroeg, Rotterdam
28 sep.
Aborted, The Acacia Strain, Benighted en Fleddy Melculy
TivoliVredenburg, Utrecht
28 sep.
I Am Morbid, Grave, Gruesome en Pyrexia
Osnabrück (Duitsland)
30 sep.
Anvil
Gebr. de Nobel, Leiden
30 sep.
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
30 sep.
MaYaN
Kulttempel, Oberhausen

Oktober:
1 okt.
Korpiklaani, Equilibrium, Nytt Land en Jonne
Iduna, Drachten
1 okt.
Mad Sin
Mezz, Breda
1 okt.
MaYaN
Metropool, Enschede
2 okt.
Blackbriar
Iduna, Drachten
2 okt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
Met Korpiklaani, Destruction, Tankard, Evile e.v.a.
2 okt.
MaYaN
Effenaar, Eindhoven
3 okt.
Korpiklaani, Equilibrium, Nytt Land en Jonne
Zappa, Antwerpen (België)
7 okt.
Fleddy Melculy en Pene Corrida
Mezz, Breda
8 okt.
Evergrey, Witherfall en Dust In Mind
Resonanzwerk, Oberhausen
8 okt.
Scarlet Stories en Golden Caves
Willem Twee, Den Bosch
9 okt.
Blackbriar
Kavka, Antwerpen (was: Muziekodroom, Hasselt)
9 okt.
Lesoir
Oefenbunker, Landgraaf
10 okt.
Blackbriar en Aeranea
Luxor Live, Arnhem
10 okt.
Powerwolf
AFAS Live, Amsterdam
12 okt.
Twilight Force
Doornroosje, Nijmegen
14 okt.
Blackbriar en Aeranea
Bibelot, Dordrecht
15 okt.
Blackbriar en Aeranea
Dynamo, Eindhoven
15 okt.
UFO
013, Tilburg
15 okt.
Wolves In The Throne Room, Blood Incantation en Stygian Bough
TivoliVredenburg, Utrecht
15 okt.
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
16 okt.
Ronnie James Dio -The Memorial Concert
Mezz, Breda
16 okt.
Wolves In The Throne Room, Blood Incantation en Stygian Bough
Doornroosje, Nijmegen
17 okt.
Evergrey, Witherfall en Dust In Mind
Gebr. De Nobel, Leiden
17 okt.
Gutalax, Spasm en Guineapig
Baroeg, Rotterdam
22 okt.
Evergrey, Witherfall en Dust In Mind
Dynamo, Eindhoven
23 okt.
Anvil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23 okt.
Evergrey, Witherfall en Dust In Mind
Biebob, Vosselaar
28 okt.
Sonata Arctica en Eleine
013, Tilburg
29 okt.
Sonata Arctica en Eleine
Matrix, Bochum
30 okt.
Korpiklaani, Equilibrium, Nytt Land en Jonne
Metropool, Hengelo
30 okt.
Sonata Arctica en Eleine
TivoliVredenburg (Pandora), Utrecht

November:
4 nov.
Bleed From Within
Doornroosje, Nijmegen
5 & 6 nov.
Brainstorm Festival, met o.a. Leaves Eyes, Narnia, Temperance en Eric Clayton And The Nine
Gigant, Apeldoorn
5 nov.
Leaves' Eyes, Temperance en Catalyst Crime
De Bosuil, Weert
11 nov.
Doro
Trix, Antwerpen
11 nov.
Finntroll, Skálmöld en Atavistia
013, Tilburg
12 nov.
Blackbriar en Aeranea
Club Volta, Keulen
12 nov.
Imonolith en Ascend The Hollow
Bilzen (België)
12 nov.
Leaves' Eyes, Temperance en Catalyst Crime
De Kinker, Aarschot
13 nov.
Doro
Neushoorn, Leeuwarden
13 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
13 nov.
Igorrr en Otto von Schirach & drumcorps
Doornroosje, Nijmegen
13 nov.
Leaves' Eyes, Temperance en Catalyst Crime
De Verlichte Geest, Roeselare
14 nov.
Blackbriar
Melkweg, Amsterdam
14 nov.
Blind Guardian
Volt, Sittard
14 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Gebr. De Nobel, Leiden
14 nov.
Leaves' Eyes, Temperance en Catalyst Crime
Podium De Flux, Zaandam
14 nov.
Lucifer en Dead Lord
Mezz, Breda
14 nov.
Sonata Arctica en Eleine
De Casino, Sint-Niklaas
19 nov.
Monolord en Blackwater Holylight
db's, Utrecht
20 nov.
Monolord en Blackwater Holylight
Doornroosje, Nijmegen
21 nov.
Batushka en Belphegor
De Flux, Zaandam
21 nov.
Monolord en Blackwater Holylight
Zappa, Antwerpen
25 nov.
Meshuggah en Zeal & Ardor
013, Tilburg
26 nov.
Rivers Of Nihil, Archspire, Allegaeon, Black Crown Initiate en To The Grave
De Klinker, Aarschot
27 nov.
Beast In Black
013, Tilburg
27 nov.
Into The Open
Parkvilla Theater, Alphen aan den Rijn
28 nov.
Sepultura, Sacred Reich en Crowbar
Trix, Antwerpen (België)

December:
1 dec.
Insomnium en Omnium Gatherum
Utrecht, Tivoli De Helling
2 dec.
Heaven Shall Burn en Trivium
013, Tilburg
2 dec.
Hällas en Gigatron2000
013, Tilburg
2 dec.
Insomnium en Omnium Gatherum
Nijmegen, Doornroosje
2 dec.
Sonata Arctica en Eleine
Essigfabrik, Keulen
3 dec.
Heilung
013, Tilburg
3 dec.
Leprous
Doornroosje, Nijmegen
3 dec.
Tarja
Paterskerk, Eindhoven
Kerstshow
4 dec.
Dool en Ggu:ll
Doornroosje, Nijmegen
4 dec.
Rivers Of Nihil, Archspire, Allegaeon, Black Crown Initiate en To The Grave
Doornroosje, Nijmegen
4 dec.
Sepultura, Sacred Reich en Crowbar
Essigfabrik, Keulen
5 dec.
Sepultura, Sacred Reich en Crowbar
Patronaat, Haarlem
10 & 11 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met My Dying Bride, Rotting Christ, Unleashed e.a.
11 dec.
Rage
Groene Engel, Oss
12 dec.
Lamb Of God en Kreator
013, Tilburg
14 dec.
Anneke van Giersbergen
TivoliVredenburg, Utrecht
18 dec.
Thy Art Is Murder, Malevolence, King 810, Alpha Wolf en Orbit Culture
Melkweg, Amsterdam
18 dec.
Unleash The Archers, Striker en NorthTale
Dynamo, Eindhoven