Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alfred Romero (Dark Moor) - 45
  • Bruno Lévesque (Dark Omentia) - 53
  • Frontenac Borealys (Cryptic Summoning) - 53
  • Jeroen de Brauwer (Consensus) - 42
  • John Konesky (Tenacious D) - 45
  • Justin Chancellor (Tool) - 54
  • Matt Sorum (Guns N' Roses) - 65
  • Per Möller Jensen (The Haunted) - 52
  • Phil Baheux (Channel Zero)† - 58
  • Seigneur Pȃquet (Cryptic Summoning) - 44

Vandaag overleden:
  • Hank von Hell (Turbonegro) - 2021
  • Kevin DuBrow (Quiet Riot) - 2007
Review

Snail - Feral
Jaar van release: 2015
Label: Small Stone Records
Snail - Feral
Het Amerikaanse Snail bestaat al sinds begin jaren negentig, maar begint de laatste jaren pas echt naam te maken. Het meest opzienbarende werk is Blood uit 2009, maar het nieuwe Feral zou de deuren voor deze heren wel eens wagenwijd kunnen openzetten. Tot nu toe is Snail een veelbesproken naam op allerlei websites die zijn gespecialiseerd op het gebied van stoner en doom, maar dit nieuwe album zou wel eens de doorbraak naar het grote publiek kunnen zijn.

Snail is een band uit Seattle. De stad die we voornamelijk kennen als wieg van de grungescene. Snail heeft daarin zijn wortels en dat hoor je voortdurend in de muziek. Toch ligt de focus op stonerrock. De grunge-invloeden maken de muziek zwaarder, waardoor er ongetwijfeld enige verwarring zal zijn, omdat veel luisteraars het zullen opvatten als doom. Toch zal je Feral tekort doen als je het enkel omschrijft als een stoner/doomplaat. Dit album heeft veel meer in zijn mars. Snail slaagt erin om een zwaar, fuzzy geluid neer te zetten, maar tegelijkertijd behoorlijk toegankelijk te zijn. Een kwaliteit die niet voor veel bands weggelegd is.

Acht songs vullen stuk voor stuk de huiskamer met een duister, psychedelisch geluid. Om de afwisseling hoef je je geen zorgen te maken. Feral is een knap album geworden dat je niet hoeft te checken vanwege briljante songs, maar vooral door de sterke sfeer en de zeer prettige wijze waarop het wegluistert. Er zijn geen echte uitspringers, al is het logisch dat een lange track als Thou Art That er met kop en schouders bovenuit steekt. Ik complimenteer dit album liever vanwege de fijne fuzz en de weeïge zang. Liefhebbers van de wat zwaardere rock en metal van de jaren negentig gaan dit ongetwijfeld erg tof vinden en een hoger cijfer geven dan ik nu doe.

Tracklist:
1. Building A Haunted House
2. Smoke The Deathless
3. A Mustard Seed
4. Thou Art That
5. Born In Captivity
6. Derail
7. Psilocybe
8. Come Home

Score: 79 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 18 december 2015

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.