Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Molko (Placebo) - 53
  • Clay Patrick McBride (fotograaf) - 57
  • Dan Blocker (acteur)† - 97
  • Endre Paksi (Ossian) - 67
  • J Mascis (Dinosaur Jr.) - 60
  • John Cornfield (producent) - 67
  • José Rubio (WarCry) - 47
  • Meg White (The White Stripes) - 51
  • Messiah Marcolin (Candlemass) - 58
  • Mike Young (Devin Townsend) - 46
  • Nicole Ansperger (Eluveitie) - 44
  • Wolf Hoffmann (Accept) - 66
Review

Mudvayne - All Access To All Things (DVD)
Jaar van release: 2003
Label: Epic Records
Mudvayne - All Access To All Things (DVD)
Dit jaar trok Metallica met hun Summer Sanitarium tournee door de VS, waarbij ze diverse bands, waaronder Mudvayne, meenamen. Van Mudvayne is er nu de All Access To All Things dvd, die op diverse locaties te filmen.

Het live optreden op de band is, zoals ik hiervoor aangaf, tijdens verschillende optredens opgenomen. Dit geeft dus misschien enige verwarring wanneer je ze ineens in andere t-shirts ziet lopen, maar gelukkig wordt er wel netjes aangegeven bij welke show het is opgenomen. De tien songs zijn in onder andere Seattle, Salt Lake City en San Francisco. Tussen de songs door krijg je backstage beelden te zien. Dit kan hinderlijk zijn, maar gelukkig is er de optie om alleen de live opnames te kijken (ongeveer 50 minuten), waardoor je toch meer het "concert"-gevoel krijgt. En je kan ook de backstage beelden afzonderlijk kijken, wat ongeveer 40 minuten duurt. Deze beelden zijn best vermakelijk, en bieden een leuke blik op het leven op tour. Niet alleen de band komt aan het woord, ook diverse crewleden vertellen wat zij zoal doen. Tevens staan er nog de videoclip voor World So Cold op, en hoe die clip gemaakt is.

Opvallend is dat de live opnames in breedbeeld opgenomen zijn, en de backstage beelden fullscreen. Wat misschien jammer is, is dat de band op die tour overdag speelde. De zon schijnt dus volop. Qua geluid is er te kiezen tussen Dolby Digital 5.1, Surround Sound en normale stereo. Het geluid klinkt erg goed, maar het beeld is niets speciaals. Het menu ziet er goed uit, maar is even wennen. Al met al is dit een fraaie dvd, waar je gelukkig meer krijgt dan alleen een concertopname.

Tracklist:
1. Internal Primates Forever
2. -1
3. Silenced
4. Death Blooms
5. Mercy, Severity
6. Cradle
7. Nothing To Gein
8. World So Cold
9. Not Falling
10. Dig

Score: 80 / 100

Reviewer: Tonnie
Toegevoegd: 9 december 2003

Mudvayne - All Access To All Things (DVD)
Reactie van killswitched op 10-12-2003 om 15:18u

Joh, wist niet dat ze een nwe live DVD uit hadden. Ze zijn live erg strak, heb ze 2x live gezien, dus ga dit DVDtje wel even aanschaffen zodra ik geld heb.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.