Alcatraz
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit de loopbaan van Ozzy Osbourne?

Bark At The Moon
Black Sabbath
Changes
Children Of The Grave
Close My Eyes Forever
Crazy Train
Dreamer
Flying High Again
God Is Dead?
I Don’t Wanna Stop
Iron Man
Mama, I’m Coming Home
Miracle Man
Mr. Crowley
N.I.B.
No More Tears
Over The Mountain
Paranoid
Patient Number 9
Perry Mason
Sabbath Bloody Sabbath
Shot In The Dark
Symptom Of The Universe
War Pigs
een ander Black Sabbath- of solonummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 augustus:
  • Roosendaal Open Air 2025 o.a. Mental Cruelty, Sarcator. Insurrection, Millhaven
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ashley "Ellyllon" Jurgemeyer (Cradle Of Filth) - 41
  • Carlos Prieto “Mohamed” (Mägo De Oz) - 56
  • James Murphy (Testament) - 58

Vandaag overleden:
  • Blond Hammet (Massacration) - 2014
  • Dick Wagner (Alice Cooper) - 2014
  • Peter Knight (dirigent) - 1985
Review

Mist - Inan'
Jaar van release: 2015
Label: Soulseller Records
Mist - Inan'
Het ziet er naar uit dat het Sloveense doomgezelschap Mist serieuze stappen gaat ondernemen. Vorig jaar heeft een handjevol mensen ze als support van Cauchemar kunnen zien, maar dat is blijkbaar nog niet genoeg. Er zijn nieuwe plannen voor een Europese tour waar onder andere het Into The Void festival in Leeuwarden aangedaan zal worden. Verder vond er een wissel van de wacht plaats waarbij Nina Grizonič vertrok en plaats maakte voor Blaž Tanšek. Daarmee is Mist niet langer een band met louter dames, maar daar zal niemand om malen.

Dat bedoel ik uiteraard niet negatief, want deze dames en heer spelen een lekker potje doom metal dat duidelijk schatplichtig is aan Black Sabbath. Dat was al zo op de demo uit 2013, en dat is niet anders op Inan’ dat een dezer dagen zal verschijnen. Deze nieuwe EP is een mooi werkje geworden dat laat zien waar de band toe in staat is. Mist kan namelijk prima nummers met kop en staart schrijven en spelen.

Het riffwerk mist elke vorm van originaliteit, maar klinken wel lekker duister en sfeervol. Ik ben geneigd te zeggen dat Mist beter klinkt dan veel doom metalbands die op de redactie passeren, maar de stem van zangeres Nina Spruk weet nog niet echt te overtuigen. Ze moet echt oppassen met een uithaal, zoals aan het begin van de titeltrack, en ik denk dat zanglessen geen overbodige luxe zal zijn. Het is niet slecht, maar vooral net te ruw en ongepolijst.

Desalniettemin is de EP een leuk hebbedingetje voor de fans van het genre, en ik raad aan om zeker even een kijkje te nemen als je naar Into The Void gaat dit najaar.

Tracklist:
1. Inan'
2. Frozen Velvet
3. Under The Night Sky
4. Phobia

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 16 mei 2015

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.