Alcatraz
Enquête

Wil jij dat Max en Iggor Cavalera met hun Chaos A.D.-show naar de Benelux komen? Zou je dan gaan kijken?

Ja, heel graag, daar wil ik hoe dan ook bij zijn
Wellicht naar een zaaloptreden, als het niet teveel kost
Ach, op een festival zou ik het wel meepikken
Alleen als het met de klassieke line-up van Sepultura zou zijn
Nee, liever Arise of Beneath The Remains
Nee, ik heb geen interesse in een concert van de Cavalera’s
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Jerry Cantrell en Velvet Rush
  • The Midnight Ghost Train en Sons Of Node
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • 21 juni:
  • Grafjammer, Zwart, Suttungr en Frontline Despair
  • Graspop Metal Meeting
  • Hang Youth en Ploegendienst
  • One Eyed Wizard en Impact
  • Thantifaxath em Messor Falce
  • 22 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Tetrarch en The Hara
  • The Sword, Yama en Thammuz
  • 23 juni:
  • Deafheaven, Birds In Row en Ontaard
  • 24 juni:
  • Alien Ant Farm en Tigress
Geen concerten bekend voor 18-07-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber Webber (Black Mountain) - 45
  • Ashley Shadow (The Organ) - 45
  • Dirge Rep (Enslaved) - 49
  • Dizzy Reed (Guns N' Roses) - 62
  • Domenik Papaemmanouil (Agrypnie) - 42
  • Glen Benton (Deicide) - 58
  • Marc Canlers (Monolithe) - 48
  • Pablo J. Tammen (Human Fortress) - 46
  • Paul McCartney (The Beatles) - 83
  • Pavel Slíva (Salamandra) - 52
  • Roger "Infernus" Tiegs (Gorgoroth) - 53
  • Tamás Schrottner (Ektomorf) - 47
  • Vadim Pruzhanov (Dragonforce) - 43
Review

Sadist - Crust (re-release)
Jaar van release: 2007
Label: Displeased Records
Sadist - Crust (re-release)
In de stortvloed aan overbodige reünies die ons de afgelopen jaren lastig vielen was er een reünie die mij erg blij maakte, namelijk die van het Italiaanse Sadist. Waar veel bands vooral teren op het uitmelken van oude songs of halfbakken nieuwe schijven aanleveren verraste Sadist afgelopen jaar met een prima comeback album.

Naast dit nieuwe album heeft men ook besloten om na de re-releases van Above the Light en Tribe het uit 1997 stammende Crust album opnieuw uit te brengen. Crust was toentertijd het ‘doorbraak’ album van Sadist, de stijl die op Above the Light en Tribe gestart was werd op dit album geperfectioneerd en gemoderniseerd. En 10 jaar na dato moet gezegd worden dat dit album vol met technische deathmetal opgeleukt met enkele jazzy stukken en elektronica nog steeds als een huis staat.

Eerlijkheidshalve moet wel gezegd worden dat deze re-release voor mensen die het origineel al hebben niet bijster interessant is. Voor de 2 covers, Take on Me van A-ha en Relax van Frankie Goes to Hollywood hoef je het namelijk echt niet te doen.

Staat echter buiten kijf dat liefhebbers van Cynic, Death, Atheist en aanverwante orkesten deze schijf gewoon op de plank moeten hebben staan.

Tracklist:
1. Perversion Lust Orgasm
2. The path
3. 'Fools' and Dolts
4. Holy...
5. Ovariotomy
6. Instinct
7. Obsession-compulsion
8. Crust
9. I Rape you
10. Christmas Beat
11. Take on Me (A-Ha cover)
12. Relax (Frankie Goes to Hollywood cover)
Reviewer: Armand
Toegevoegd: 14 december 2007

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.