Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Mennen - Freakazoid
Jaar van release: 2004
Label: Snakebite Records
Mennen - Freakazoid
Naar aanleiding van de heruitgave van Mennen's debuut eind vorig jaar, vertelde zanger Joss Mennen in een interview met Metalfan.nl al over deze nieuwe cd. Zoals hij beloofde ligt de nieuwe cd op 15 maart in de winkels. Deze band rond ex-Zinatra zanger Joss Mennen bestaat anno 2004 ook nog uit gitarist Eric van de Kerkhof, drummer Fon Janssen en bassist Alex Jansen. De productie was in handen van Erwin Musper die met grote bands als Van halen en Metallica werkte.

Ik had persoonlijk verwacht dat de nieuwe plaat van Mennen vol zou staan met ouderwetse classic rock maar dit blijkt totaal niet het geval te zijn. Mennen is duidelijk niet blijven hangen in het verleden en presenteert op dit nieuwe album elf mooie eigentijdse liedjes. Gevoel, beheersing en professionaliteit druipen van dit album. Het album opent met single 'Down' dat een erg leuk rocknummertje is dat na één luisterbeurt al blijft hangen. Daarna volgt het erg emotionele 'Above the waterline'. Ook de navolgende nummers zijn een prachtige mix van emoties, rock, pop en muzikale beheersing.

Een erg verrassend album dus; verrassend goed en verrassend anders. Ook heb ik respect voor het feit dat Mennen doet waar ze zin in heeft en er duidelijk plezier in heeft. Een mooi en rustig album dat nog dikwijls in mijn cd-lade zal vertoeven. Er komt ook een nieuwe tour aan die de mooie naam 'Unless something better is on TV-tour' draagt. Op deze komende tour zullen nieuwe nummers worden afgewisseld worden met Mennen en Zinatra hits. Ideetje voor het Classis Rock Festival?

Tracklist:
1. Down
2. Above the waterline
3. It's over
4. Rain
5. Secrets and lies
6. Bob
7. Freakazoid
8. These good times
9. Believe
10. The world stop turning
11. Wicked white

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 maart 2004

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.