Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Mennen - Freakalive
Jaar van release: 2006
Label: Armageddon Music
Mennen - Freakalive
De Nederlandse hardrockband Mennen was onlangs in Amerika om een nieuwe cd op te nemen die binnenkort zal verschijnen. Ze traden in Cincinnati ook op in het plaatselijke Poision Room en ze besloten spontaan om dat concert nog snel op cd uit te brengen. Deze plotse actie heeft zowel voor- als nadelen.

Het voordeel is dat deze registratie zeer spontaan en eerlijk klinkt. Je hoort een band die het meer dan naar zijn zin heeft en die het Amerikaanse publiek gewoon wil vermaken. Ook krijgen we met een Supertramp cover (School) en een oude Zinatra song (Two Sides Of Love) nog twee verrassingen. Maar toch is het grote nadeel vooral de setlist. Want uitgezonderd de twee bovengenoemde songs, bestaat de setlist enkel uit songs van het laatste Mennen album Freakazoid. Dus geen materiaal van het uitgebalanceerde Age Of Fools, het tweede album Back To The Real World of het geweldige titelloze debuut.

Freakalive is dus daarom niet het ultieme Mennen live-album die de geschiedenis van de hele band overspant. Maar een gewoon spontaan tussendoortje voor de echte fan, vrienden en de bezoekers van dit concert. Nieuwe zieltjes (ik vermoed vooral Duitse) zullen ze echter maar veroveren met het komende album dat de titel Planet Black zal krijgen.

Tracklist:
1. Intro
2. Bob
3. The World Stopped Turning
4. Down
5. School
6. Secrets And Lies
7. Rain
8. Freakazoid
9. These Good Times
10. Two Sides Of Love
11. Wicked White

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 30 september 2006

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.