Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
    12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Wildman Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ian Rilen (Rose Tattoo)† - 79
  • Larry Howe (Vicious Rumors) - 65
  • Linde Lindström (HIM) - 50
  • Wednesday 13 (Murderdolls) - 50

Vandaag overleden:
  • Bill Kennedy (producent) - 2012
Review

Goathemy - Frostland
Jaar van release: 2006
Label: Rebellion Brothers Records
Goathemy - Frostland
Er bestaan black metal bands die hun beginperiode in een ver verleden hebben en al jaren rauwe krachtpatsers uitbrengen. Tevens bestaan er bands die sinds korte tijd bestaan en als geweldige nieuwkomer zijn betiteld. Daarnaast bestaan er ook bands die ooit in het verleden een aftandse demo uitbrachten , 10 jaar lang niets uitvoeren en dan met een nieuwe line-up weer ten strijde trekken. Uiteraard met een biografie waarop de eerste demo qua status wordt vergeleken met de gevestigde namen in black metal land.

Goathemy behoort tot die laatste categorie en werd opgericht als eenmansband in 1993. Men bracht een weergaloos slechte demo uit en werd evenals vele lotgenoten vergeten. Echter 10 jaar later verschenen er weer enige EP's waarop de tijd stil heeft gestaan. Simplistische black metal sloeg de klok en dat is nu ook doorgevoerd op dit eerste volledige album. Deze Finnen bedienen zich van uiterst eenvoudige rauwe black metal met enkele death metal invloeden. Tekstueel zien we natuurlijk de duivel hand in hand gaan met Odin.

Laat mij vertellen dat deze plaat geen reet voorstelt. Elke passage, elke riff en zelfs elke drumpartij hebben we eerder en veel beter gehoord. De drumpartijen zijn overigens echt een lachertje en tijdens een eerste luisterbeurt al mee te tikken. Dit kan komen door het pakkende karakter of door simplisme. Het laatste, zo blijkt.

Ik heb op zich geen problemen met bands die tot in de eeuwigheid rauwe eenvoudige black metal blijven spelen. Ik heb er al zowat een halve kast mee kunnen vullen. Toch denk ik niet dat een toekomstige Goathemy plaat hier ooit nog deel van gaat uitmaken.

Ik wil verder ook geen woorden vuil maken aan deze goedkope simpele bak herrie. Probeer het over een jaar of 10 nog maar eens en zorg dan voor fatsoenlijke songs en een krachtige productie. Een beter idee zou natuurlijk zijn om de band op te doeken. Negatief koopadvies!

Tracklist
1. New era of Disgust
2. Cursing the Venomous Waters
3. My Demons
4. Sweet Purgatory
5. Rebellion Morningstar
6. Frostland
7. Opus Funerale
8. Hands of Immorality
9. Cold sky Promise

Score: 51 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 17 april 2006

Goathemy - Frostland
Reactie van torre op 19-04-2006 om 16:48u

en dan toch nog een 5 geven, bands moeten het bij jouw wel heel bont maken

Goathemy - Frostland
Reactie van Jeroen op 19-04-2006 om 17:08u

Dat klopt, ik vind dat cijfers onder de 40 alleen gerechtvaardigd zijn als je met de meest verschrikkelijke rotzooi te maken hebt. In andere gevallen is het maar moeilijk serieus te nemen. Daarnaast zou de plaat vele jaren terug misschien wel wat meer in de smaak kunnen zijn gevallen, als het al niet veel vaker en beter was gedaan. Maar het is geen reden om een band dan maar gelijk 12 punten te geven of iets dergelijks.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.