Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Mother Superior - Moanin'
Jaar van release: 2006
Label: Bad Reputation Records

Mother Superior - Moanin'

De prestaties van het uit Los Angeles afkomstige trio Mother Superior liegen er niet om. Bekend uit diverse Amerikaanse clubs, gewerkt met vele artiesten waaronder redelijk vast met Henry Rollins, en zelfs nummers die gebruikt zijn in de film Grace. Moanin’ is alweer hun zevende album; een album met elf tracks bluesgeoriënteerde rock ‘n’ roll.

Op een aantal kleine dingetjes na klopt Moanin’ aan alle kanten. Wanneer je dit album draait, stroomt de rock ’n roll uit je speakers. Keiharde rocksongs met invloeden van Motörhead, een beetje in de stijl van Peter Pan Speedrock, tot uiterst mooie ballads met folk-invloeden in een track als Devil Wind, meteen een van de hoogtepunten van het album. Zang die af en toe wel wat doet denken aan die van Chris Cornell, maar vervolgens weer klinkt als UFO’s Phil Mogg. Alle gezichten van rock worden dus wel belicht. Hier en daar laat Mother Superior op Moanin’ een steekje vallen. Nummers die niet zo goed liggen als de rest, of gewoon niet zo lijken te lopen, zoals de ballad Not for Me To Say. Gelukkig is het merendeel van de songs dik in orde, en wordt elk minpunt al snel vergeten bij het horen van een knaller als bijvoorbeeld A Hole. Kortom, Moanin’ is een fijn rock 'n' roll album met een bluesy attitude.

Tracklist:
1. This Song Reminds Me of You
2. Forkintheroad
3. Get That Girl
4. Not for Me To Say
5. So Over You
6. Devil Wind
7. A Hole
8. Little Motor Sister
9. Meltdown
10. Erase Her
11. Jack The Ripper

Score: 83 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 18 januari 2006

Meer Mother Superior:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.