Alcatraz
Enquête

Koop jij bij concerten en festivals nog weleens iets bij de merchandisestand(s)?

Ja, ik koop (bijna) altijd een aandenken
Regelmatig, maar lang niet altijd
Alleen bij mijn favoriete artiesten
Alleen als ik de show heel goed vind
Alleen als de prijs me erg meevalt
Alleen als het shirt of andere item me bijzonder aanspreekt
Alleen als ik in een bijzonder goede bui ben
Nee, ik heb inmiddels genoeg shirts en andere merchandise
Nee, vroeger wel, maar tegenwoordig vind ik het te duur
Nee, ook in het verleden deed ik dat zelden of nooit
Ik ga sowieso niet (meer) naar concerten en festivals
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bobby Gustafson (Overkill) - 60
  • Chi Cheng (Deftones)† - 55
  • Jason Bonham (Black Country Communion) - 59
  • Joe Satriani (Chickenfoot) - 69
  • John Dolmayan (System Of A Down) - 53
  • Marky Ramone (Ramones) - 69
  • Murai Hiro (regisseur) - 42
  • Peter Banks (Yes)† - 78

Vandaag overleden:
  • Johan Wesdijk (Khaoz) - 2020
  • Kelly Johnson (Girlschool) - 2007
Review

Covenant - Nexus Polaris
Jaar van release: 1998
Label: Nuclear Blast Records
Covenant - Nexus Polaris
Ik kreeg een tijd geleden de tip om ns een paar mp3s van dit album te downloaden, en na dat gedaan te hebben heb ik gelijk de cd besteld. Dit is mn favoriete (en tevens een van mn enige) black metal album.

Ik vind dit zo’n goed album omdat het gitaarwerk gewoon lekker zwaar klinkt, en er mooi gebruikt wordt van synthesisers, grunts en vrouwlijke zang.

Alle nummers hebben een duister thema (goh!), en waar ze nu eigenlijk over gaan heb ik na het bestuderen van het boekje nog niet kunnen ontdekken, maar mysterieuze lyrics kunnen natuurlijk ook heel mooi zijn.

Wat ik heel mooi aan dit album vind is dat geen van de 8 nummers onderdoet voor de rest, allemaal heel mooi uitgebalanseerd. De nummers bevatten allemaal afwisselend snelle en langzame zware riffs.

Het is moeilijk te zeggen welk nummer er nu echt uitprijkt, maar ik vind ‘Planetary Black Elements’ wel het beste nummer van het album. Over de stijl kan ik verder weinig zeggen omdat ik niet echt een kenner ben van black metal, maar ik kan wel vertellen dat het echt een goed album is dat in niemands collectie mag ontbreken.

De Tracklist:
1. The Sulphur Feast
2. Bizarre Cosmic Industries
3. Planetarium
4. The Last Of Dragons
5. Bringer Of The Sixth Sun
6. Dragonheart
7. Planetary Black Elements
8. Chariots Of Thunder

Koop deze cd nu bij Bol.com

Score: 80 / 100

Reviewer: Jaymz
Toegevoegd: 9 december 2001

Covenant - Nexus Polaris
Reactie van Hieronimus op 16-04-2002 om 11:27u
Score: 93 / 100

Hoezo 80? 80 My Ass!!! De Tracks Gaan Over De Een Heerser Van Het Een Of Andere Universum, Hoor. Dat Valt Duidelijk Te Merken!

Covenant - Nexus Polaris
Reactie van devi hisgen op 15-02-2006 om 13:52u
Score: 100 / 100

vet ik ken hem al te lang ik ben hem kwijt en wie helpt mij opnieuw aan dit album? het meest geweldige album op aarde

Covenant - Nexus Polaris
Reactie van Devi hisgen op 12-06-2007 om 15:42u
Score: 100 / 100

heb em gevonden, helaas nieuwe versie met bonus tracks (new world order), maar nog steeds mijn favo CD
had em liever 1e versie maar oke
iedereen die hem nog niet heefd is DIK! (check gelijk wat thou art lord)

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.