Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Hunter Omega & Warlord
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrzej Selwon (Naumachia) - 43
  • Bill Whelan (componist) - 76
  • Dalbello - 67
  • Daniel Erlandsson (Arch Enemy) - 50
  • Dennis Leeflang (Sun Caged) - 47
  • Eyal Levi (Dååth) - 47
  • Kenny Hickey (Type O Negative) - 60
  • Morrissey (The Smiths) - 67
  • Morteüs (Destinity) - 45
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age)† - 70
  • Petri Eskelinen (Rapture) - 48
  • Richard Wagner (componist)† - 213
  • Zephiros (Destinity) - 45

Vandaag overleden:
  • Kirk Arrington (Metal Church) - 2023
Disavowed op tournee in Amerika

Geplaatst op 21-02-2002 om 10:14u.

De Nederlandse Brutal Death band Disavowed (voormalig Nocturnal Silence) gaat eind maart op tournee door Amerika met de bands Deeds of Flesh, Disgorge en Severe Torture.
Voor die tournee is Disavowed nog naarstig op zoek naar een aantal Nederlandse optredens voor de volgende data:

4 t/m 16 maart, 18,19 &20 maart
wil je Disavowed graag op je podium mail dan naar: g.groet@molfest.com. Lees verder voor de Amerikaanse tourlijst.

Lees verder...

Into The Grave 2026

Sinister op Molfest Brutal 2002

Geplaatst op 19-02-2002 om 12:47u.

Het is een beetje vroeg, maar Sinister heeft een bevestiging gegeven om op Molfest Brutal te spelen. Molfest Brutal duurt nog even, het is nl. op 5 oktober 2002 in JC Kompleks in Heerhugowaard. Eerst rest ons een optreden a.s. vrijdag van Penumbra, Dying Tears en We, the gods in samenwerking met JC Kompleks en op 25 mei zijn voor Molfest Gothic 2002 al bevestigd Whispering Gallery en Annatar. Meer info zie www.molfest.com.

Reacties...
Hetfield's eerbetoon aan Paul Baloff

Geplaatst op 19-02-2002 om 06:16u.

Metallica frontman James Hetfield heeft laten weten een nummer te weiden aan Exodus frontman Paul Baloff, die onlangs overleed. Hoe en waar het nummer zal verschijnen is echter nog niet bekend.

Reacties...

Dynamo Metalfest 2026

Programma Pinkpop 2002 bekend gemaakt

Geplaatst op 19-02-2002 om 06:09u.

Vandaag is tijdens een persconferentie het voorlopige programma van Pinkpop 2002 gepresenteerd!
Een volgens mijn mening zeer rockend programma dat veel mensen zal aanspreken. Kortom, dat wordt gegarandeerd weer een uitverkocht huisje.

Lees verder...
Voortbestaan Baroeg Bedreigd

Geplaatst op 19-02-2002 om 02:33u.

Het voortbestaan van de Rotterdamse concertzaal Baroeg wordt in gevaar gebracht nu deelgemeente IJsselmonde het besluit heeft genomen om de zaal een strafkorting van een kleine €38.000 euro op te leggen. Dit bedrag wordt gekort op de subsidie van Baroeg.
Dit meldt het bestuur van de zaal in een persbericht. Verder wordt in het bericht de onrechtvaardigheid van dit besluit aan de kaak gesteld en aangetoond dat door deze korting Baroeg in serieuze financiele problemen komt.

Lees verder...
God Dethroned nieuw album

Geplaatst op 19-02-2002 om 02:17u.

Onze lieve heer krijgt het er niet makkelijker op en terecht want God Dethroned is op dit moment bezig met het schrijven van nummers voor een nieuw album. Dit meldt de Nederlandse band op hun website. De werktitel van het album is "The Universal Slavedriver".

Verdere hoogtepunten voor de band dit jaar worden optredens op een aantal festivals en een optreden in de Melkweg, ondersteund door een VJ die ook de God Dethroned videoclips gemaakt heeft.

Lees verder...
Paradise Lost gedropt door EMI Records?

Geplaatst op 18-02-2002 om 14:21u.

Er gaan geruchten rond dat EMI Records Paradise Lost heeft laten vallen, waarbij de band hun negende volledige album opnemen. Het album zou normaal gezien uitgebracht worden in september, het is alleen nog even afwachten of het nu ook nog doorgaat...

Reacties...
Bruce Dickinson Interview

Geplaatst op 18-02-2002 om 14:16u.

Het online radiostation KNAC heeft een interview met Iron Maiden frontman Bruce Dickinson gepubliceerd. Het interview gaat vooral over zijn terugkeer bij de band in 1999 en de tijd daarna. De releases, en de Brave New World Tour in 2000/1. Natuurlijk komen ook de nieuwe releases van Iron Maiden aan bod, er staan namelijk een live album en een DVD op stapel.

Je kunt het interview hier vinden.

Reacties...
Amen gitarist gaat naar Bluebird

Geplaatst op 18-02-2002 om 10:57u.

Bluebird heeft er een gitarist bij, in de vorm van voormalig Amen gitarist Paul Fig. De band zit momenteel in de studio voor hun tweede album op te nemen, wat later dit jaar uit moet komen.

Reacties...
Red Hot Chili Peppers komen met nieuw album

Geplaatst op 17-02-2002 om 11:45u.

De Red Hot Chili Peppers zijn momenteel druk bezig met de laatste nummers voor het vervolg op hun laatste album Californication. Het album staat gepland voor een release in Juni.

Lees verder...
Metal Battle 2002: 2e finalist bekend

Geplaatst op 17-02-2002 om 08:05u.

Gisteravond heeft de band Caedere zich geplaatst voor de finale van de Metal Battle, 30 maart in de Atak te Enschede.

Lees verder...
DiGiorgio/Billy/Travis project

Geplaatst op 17-02-2002 om 03:03u.

Testament's zanger Chuck Billy, Testament/Sadus bassist Steve DiGiorgio en Sadus zanger Darren Travis zijn momenteel samen songs aan het schrijven voor een nog naamloos album, wat ze later dit jaar willen gaan opnemen. Wie gaat drummen weten ze nog niet, maar er is grote kans dat het Testament/Sadus drummer Jon Allen wordt. In het najaar moet het album uitkomen.

Reacties...
Vintersorg regelt gastbassist

Geplaatst op 16-02-2002 om 03:23u.

Voormalig Death/Control Denied and huidig Testament bassist Steve DiGiorgio zal een gastrol vervullen op het nieuwe Vintersorg Album, 'Visions from the Spiral Generator'.
DiGiorgio neemt zijn tracks op in San Fransisco, op een niet nader bekend gemaakte locatie, het Vintersorg album zelf moet deze zomer uitgebracht worden.

Lees verder...
Slayer vindt nieuwe drummer?

Geplaatst op 16-02-2002 om 03:08u.

Drummer Proscriptor (alias Russ R. Givens) van Absu is een waarschijnlijke kandidaat om de openstaande positie bij Slayer in te vullen. Sinds het vertrek van Paul Bostaph, afgelopen december, vanwege een chronische elleboogblessure had de band nog geen nieuwe drummer aangetrokken.
Men heeft de drummer nog niet officieel de positie aangeboden maar hij schijnt al wel auditie te hebben gedaan bij gitarist Kerry King, een auditie die heel goed verliep!

Lees verder...
Metal Battle 2002 voorrondes

Geplaatst op 15-02-2002 om 15:05u.

16 februari en 1 maart vinden voorrondes plaats voor de Metal Battle 2002, zoals we eerder ook al gemeld hadden. Tot voor kort waren echter nog niet alle bands bekend die eraan mee zouden doen.

Lees verder...
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.