Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album of -ep, die in april 2026 werd uitgebracht?

Archspire - Too Fast To Die
At The Gates - The Ghost Of A Future Dead
Atreyu - The End Is Not The End
Corrosion Of Conformity - Good God / Baad Man
Crimson Glory - Chasing The Hydra
Drudkh - Thaw
Enter Shikari - Lose Your Self
Foo Fighters - Your Favorite Toy
Green Carnation - A Dark Poem, Part II: Sanguis
Gus G. - Steel Burner
Immolation - Descent
Inferi - Heaven Wept
Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 3
Melechesh - Sentinels Of Shamash
Metal Church - Dead To Rights
Nervosa - Slave Machine
Sepultura - The Cloud Of Unknowing
Six Feet Under - Next To Die
Skindred - You Got This
Spirit Adrift - Infinite Illumination
Terror - Still Suffer
Ultha - A Light So Dim
Vomitory - In Death Throes
Wrang - Verwording
een andere release uit april 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 mei:
  • A burial At Sea // Newhvn en Divided
  • Izegrim, The Heritance en F.T.O.M.
  • Speedmobile en Skroetbalg
  • Splendidula en Doomcult
  • Temtris
  • 9 mei:
  • Catbreath, Narcolepsy en Grindpad
  • Changing Tides en salvage
  • Cryptosis, Overruled en Bad Standing
  • Grindpad, Cathbreath en Narcolepsy
  • Severe Torture en Sepiroth
  • Sheer Terror
  • Skroetbalg en Oproerkraaiers
  • Temtris
  • The Lamp Of Thoth, Iron Void, Lone Wanderer, Metallus en Conviction
  • Verloren Vertellingen, Bloedmaan, Suttungr, Gogmagore
  • 10 mei:
  • Blaze Bayley
  • Temtris
  • 11 mei:
  • Machine Head
  • 13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
Geen concerten bekend voor 08-06-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Van Halen (Van Halen) - 73
  • Arnaud Gorbator Gorbaty (Alkemyst) - 50
  • Candice Night (Blackmore's Night) - 55
  • Eric Brittingham (Cinderella) - 66
  • Jim Sheppard (Nevermore) - 65
  • Joe Bonamassa (Black Country Communion) - 49
  • Pepper Keenan (Corrosion Of Conformity) - 59
  • Ricky Nelson† - 86
  • Robert Johnson† - 115
  • Vince McAllister (Pentagram)† - 71
Review

My Own Ghost - Love Kills
Jaar van release: 2014
Label: Secret Entertainment
My Own Ghost - Love Kills
Female fronted metal: pak 'm beet vijftien jaar geleden was het populair met bands als After Forever, The Gathering en Theatre Of Tragedy. Tegenwoordig lijkt het alsof het genre de geest gegeven heeft. Toch komt er heel af en toe nog een nieuw bandje bij, dat probeert aan te haken bij een hype uit vroegere tijden. My Own Ghost uit Luxemburg geeft met debuutplaat Love Kills een eigen draai aan een - in mijn ogen - toch wel wat uitgemolken genre. Maar kunnen zij de boel ook nieuw leven inblazen?

De heren en dame lijken in de geest te handelen van Evanescence, Delain en het hedendaagse Sirenia. Dan bedoel ik met name radiovriendelijke, popachtige rock met wat elektro-invloeden. Geen wonder ook, want de vijf leden zijn uit al deze verschillende stromingen afkomstig en hebben allemaal evenveel inbreng gehad bij het schrijven van nummers. Wie de geest (of inspiratie) krijgt, mag een duit in het spreekwoordelijke zakje doen.

Dat pakt niet verkeerd uit. Zangeres Julie heeft een krachtige en prettige stem om naar te luisteren, zonder geforceerd te klikken. Ze zijn goed meegegaan in de tijdsgeest van nu: het klinkt allemaal wat frisser dan bands uit het verleden, maar niet origineler dan bijvoorbeeld Delain. Daardoor is het jammer dat enkele dagen later mij al geen enkele riff of tekst van My Own Ghost voor de geest staat. Ligt het aan mij of is het allemaal wat te licht en blijft er niets hangen? Jammer ook dat de Luxemburgers niet de tegenwoordigheid van geest hadden om wat fraaie songtitels en teksten te bedenken. De clichés stapelen zich nu op in de tracklist.

Dit debuut zit degelijk in elkaar en de plaat klinkt gelikt. Het luistert makkelijk weg, iets té gemakkelijk misschien wel. Radiovriendelijk is een goede omschrijving, maar ik vrees dat er voor My Own Ghost geen hitlijstmateriaal inzit. Toch kijk ik uit naar een nieuwe plaat waarop deze Luxemburgers hopelijk ontwikkeling laten zien. Potentie is wel aanwezig bij deze band die koud een jaar bezig is. Love Kills is een geestige plaat geworden voor liefhebbers van het genre. Met een debuut op zak en optredens over de landgrenzen is de geest in ieder geval uit de fles!

Tracklist:
1. Crimson Ground
2. Lost
3. Waiting In The Wings
4. Crystal Ball
5. Mad Love
6. Beautiful Mistake
7. Silence
8. Free Fall
9. Pathways
10. Broken Mirror
11. Born In Fire
12. Mute
13. Intoxicated

Score: 70 / 100

Reviewer: Nicole
Toegevoegd: 15 oktober 2014

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.