Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
  • 7 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan Moore (Judas Priest) - 76
  • Chris "The Machine" Widmann (Emergency Gate) - 45
  • Country Joe McDonald (Country Joe And The Fish) - 84
  • Dave G. Halliday (Hell)† - 69
  • David Wayne (Metal Church)† - 68
  • Flemming Rasmussen (producent) - 68
  • Frank Sawade (Human Fortress) - 51
  • Giacomo Mercaldo (Heimdall) - 48
  • Hanka Šlachtová (Salamandra) - 61
  • Johannes Schleiermacher (Haggard) - 38
  • Magnus Sahlgren (Lake Of Tears) - 53
  • Mikko Antero Mattila (Dreamtale) - 44
  • Moriah "Poppy" Pereira (Poppy) - 31
  • Richie Faulkner (Judas Priest) - 46
  • Tom Barman (Deus) - 54
  • Tom McDyne (Jon Oliva's Pain) - 49
  • Vincent Danhier (The Old Dead Tree) - 50

Vandaag overleden:
  • Dave "Holocaust" Iannica (Destructor) - 1988
  • Grellmund (Ulver) - 1998
  • Hank Williams - 1953
  • Sebastian Marino (Overkill) - 2023
Review

Genital Grinder - Genital Grinder
Jaar van release: 2003
Label: Adipocere Records
Genital Grinder - Genital Grinder
Deze band draagt de lieflijke naam 'Genital grinders' en ze spelen nummers met titels als 'Cut your dick' en 'Cadeverous orgasm'. Op de cd cover zie je een zieke dokter getekend die wat geslachtsdelen in de mixer gooit om daar lekker gehakt van te maken. Kortom het is weer eens tijd voor wat zieke grindcore. Deze Franse band debuteert met dit titelloos debuut op het Adicopere records-platenlabel.

De teksten ga ik negeren (want die hebben weinig inhoud) maar de muziek is soms erg goed. Nummers zoals 'Forgiven dead' en 'Human genofest' duren een viertal minuten en laten erg sterke grind/death horen. Een goede mix van Carcass en brute death metal met toch wel wat melodie. In die soort nummers laat de band horen dat ze wel heel goede grindcore kunnen maken. Maar jammer genoeg staan er op dit album ook veel korte nummers (van een paar seconden tot een halve minuut) en die halen het niveau van deze plaat omlaag. Het album duurt eigenlijk ook maar een kleine 25 minuten en de hidden track stelt echt niets voor (of je moet van saaie Franstalige kampvuurgezang houden).

Maar al bij al hoort dit album toch tot de betere grindcore cd's. De band kan zeker een goed potje spelen en de langere nummers zijn bij vlagen erg goed. Jammer genoeg staat er ook wel wat te veel onzin op dit album. Als de band op het volgende album gewoon tien echt goede en langere grind/death nummers op cd zou zetten (in de stijl van 'Forgiven dead') dan zouden ze direct bij de betere grindcore bands uit Europa horen. En de teksten mogen natuurlijk ook een beetje meer inhoud krijgen op een volgende schijf. Jammer genoeg houd ik het 'hier had meer ingezeten'-gevoel over.

Tracklist:
1. Prodeath
2. Splashback
3. Cut my flesh
4. Cut your dick off
5. Nul à chier
6. Forgiven dead
7. Ham butter slayer
8. Euthanasia be my saviour
9. GLPJBTM
10. BLJBTM
11. Human genofest
12. Sporraché
13. 10 t de merde dans ta chatte
14. Winds of destiny
15. Cadaverous orgasm

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 2 oktober 2003

Meer Genital Grinder:

Genital Grinder - Genital Grinder
Reactie van Een_Metalfan op 03-10-2003 om 18:11u
Score: 80 / 100

Ik vind deze gasten niet bijster uitblinken, maar uit je opmerking dat de korte nummertjes en de teksten t niveau van de band omlaag halen meen ik toch op te maken dat je niet vaak dit soort grind luistert, want dat is nu juist echt GRIND!!! Rascul

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.