Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
  • Howling Giant en Aum Zorion
  • 22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Hunter Omega & Warlord
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Johnson (Exciter) - 67
  • Andy Johns (producent)† - 76
  • Anton Corbijn (regisseur) - 71
  • Cristiano Migliore (Lacuna Coil) - 55
  • Daniel Sundbom (Persuader) - 48
  • Jay Schellen (Yes) - 66
  • Luca D'Angelo (Daedalus) - 49
  • Martin Lopez (Opeth) - 48
  • Mikael Stanne (Dark Tranquillity) - 52
  • Tom Gorman (Belly) - 60

Vandaag overleden:
  • Ray Manzarek (The Doors) - 2013
  • Roger Hawkins (Bob Seger) - 2021
  • Twan Fleuren (Legion Of The Damned) - 2011
Review

Generation Kill - We're All Gonna Die
Jaar van release: 2013
Label: Nuclear Blast Records

Generation Kill - We're All Gonna Die

Twee jaar geleden debuteerde Generation Kill met het zeer verdienstelijke Red White And Blood. Een album doorspekt met old school thrash in de leest van Slayer, Anthrax, oude Metallica en Exodus. Niet geheel verwonderlijk dat Rob Dukes van laatstgenoemde tevens frontman is van deze band. Samen met Rob Moschetti, Jason Trenczer en Jim DeMaria is nu de tweede plaat uit: We’re All Gonna Die .

Hoewel de titel onheilspellend is, zegt dit doemscenario niks over de kwaliteit. Van kop tot staart is het wederom een uitstekende plaat geworden. Opener Born To Serve zet meteen de toon voor de rest van het nieuwe repertoire. De stijl is weinig veranderd ten opzichte van Red White And Kill ; de liefde voor snoeiharde thrash, doorspekt met hardcoreinvloeden is hoorbaar. Wel wordt het tempo wat vaker omlaag geschroefd, wat zelfs een tikkeltje doom-achtig aandoet. Echter dient dit voornamelijk een voorbode voor hele kundige versnellingen, breaks en solo's. Het manische gebrul van Dukes maakt het plaatje compleet.

Generation Kill heeft niet het levenslicht gezien om de metalwereld nieuw leven in te blazen. Verwacht dus absoluut geen baanbrekend materiaal. Wat we wel hebben is een groep uiterst ervaren muzikanten die weten hoe een goede plaat in elkaar hoort te steken. Over de gehele lengte blijft het stabiel en kwalitatief hoogstaand. We're All Gonna Die is een hele fijne metalplaat geworden. Geen compromissen, gewoon keihard spelen. Daar ligt de kracht van de band.

Tracklist:
1. Born To Serve
2. Prophets Of War
3. Self Destruction
4. Friendly Fire
5. Carny Love
6. Vegas
7. There Is No Hope
8. We're All Gonna Die

Score: 78 / 100

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 20 november 2013

Generation Kill - We're All Gonna Die
Reactie van Bastiaan op 20-11-2013 om 12:55u
Score: 75 / 100

Sterke plaat, ik vind juist de dynamiek van de band erg sterk en ben verrast door de (relatief) vele rustige passages.

Generation Kill - We're All Gonna Die
Reactie van Marcel op 25-11-2013 om 12:40u
Score: 80 / 100

Sterk album wat lekker wegluisterd!

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.