Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

The End Of All Reason - Artifacts
Jaar van release: 2012
Label: Eigen beheer

The End Of All Reason - Artifacts

Het Belgische The End Of All Reason weet waar het de mosterd moet halen om te scoren in het brute deathmetalgenre. Hoewel er hier en daar ruimte is voor een moderne, naar metalcore neigende break is het vooral de us death die de oorschelpen vermorzelen. Helaas is het eindoordeel al na anderhalve track geveld.

Niet dat het de heren ontbreekt aan techniek. Ook valt ze geen bruutheid te ontzeggen en ontbreekt het geenszins aan strakheid. Bovendien is de productie goed: rond en direct, zoals het moderne death betaamt. Niks mis mee dus, zou je zeggen.

Zou je zeggen inderdaad, maar helaas duurt deze plaat met 64 minuten, gewoon te lang. Tevens worden de op zichzelf best gave riffs, net wat te vaak herhaald, en is de grunt toch wel wat eentonig. Death metal moet het gewoon niet hebben van ellenlange litaniën en uitgesponnen composities. Tenzij je Opeth heet natuurlijk. Maar niets wijst erop dat deze zuiderburen enige pretenties hebben om Opeth naar de troon te steken (op die rare, slecht getimede break in The Alignment na dan).

Als de mannen compacter leren schrijven en de hoogtepunten weten te bundelen in een half uurtje, bestaat er wellicht een mogelijkheidje voor deze mannen. Vooralsnog zijn ze niet onderscheidend genoeg om potten te breken. Ook het hoesontwerp is op zich knap, maar wat het voor moet stellen? Daar kunnen hele beschouwingen aan gewijd worden, maar we zitten hier niet bij Tussen Kunst & Kitsch.

Tracklist:
1. I, Celestial
2. The Alignment
3. A Forlorn World
4. The Outbreak
5. Time Odyssey
6. Trespassing The Spheres Over The Sand Grain Tombs Of Sumeria
7. Universe Chronicles Pt.1
8. Universe Chronicles Pt.2
9. The Return
10. Artifacts
11. Barbara (2012 versie)

Score: 65 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 26 maart 2013

The End Of All Reason - Artifacts
Reactie van Narrative op 31-03-2013 om 08:02u

Mijn interesse is gewekt, juist vanwege de lengte en het artwork.

The End Of All Reason - Artifacts
Reactie van Ziarre op 03-04-2013 om 01:14u

Holy sizhnit, this is so cool thank you.

The End Of All Reason - Artifacts
Reactie van Stitches op 03-04-2013 om 04:20u

Wow! Great to find a post kcnoking my socks off!

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.