Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
  • 25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ann Wilson (Heart) - 76
  • Brian "Head" Welch (Korn) - 56
  • Eric Greif (producent)† - 64
  • Jean-Paul Gaster (Clutch) - 55
  • John Heartfield (illustrator)† - 135
  • John Hinch (Judas Priest)† - 79
  • Matt Hyde (producent) - 62
  • René Schott (Agrypnie) - 38
  • Richárd Rubcsics (Ossian) - 53
  • Simon Wright (Dio) - 63
  • Stig Johansen (The Sins Of Thy Beloved) - 49
  • Tony Richards (W.A.S.P.) - 69
  • Tweeva (Patriarch) - 59
Review

Black Crucifixion - The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist
Jaar van release: 2011
Label: Soulseller Records
Black Crucifixion - The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist
Naast het overbodige nieuwe album Hope Of Retaliation van de zelfverklaarde ‘cultband’ Black Crucifixion (waarbij cult in dit geval louter betekent dat de heren al decennia meedraaien, maar niet dat ze ooit iets interessants hebben uitgebracht), kwam Soulseller Records op het lumineuze idee om ook maar meteen wat ouder materiaal van dit gezelschap opnieuw uit te brengen. Nu gaf Hope Of Retaliation daar niet direct veel reden toe, maar desondanks ligt sinds de nadagen van 2011 ook de compilatie The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist weer in de schappen.

Het lijkt me niet dat we daar blij mee moeten zijn. Sterker nog, dit is met afstand het meest abominabele excuus voor black metal dat ik sinds lange tijd heb mogen aanhoren – en ik ben wel wat gewend. Dit misbaksel begint met vijf nummers die afkomstig zijn van The Fallen One Of Flames, de eerste demo van deze band. Het lange Flowing Downwards begint nog redelijk met wat akoestisch gepingel, maar vanaf het moment dat de overige instrumenten hun intrede doen, is het huilen met de pet op. De riffs zijn buitengewoon simplistisch, de productie is waardeloos (het geluid valt zelfs af en toe weg – blijkbaar was het te veel moeite om de sound in ieder geval een beetje op te krikken) en het heerschap dat voor zanger moet doorgaan, fluistert zich op belachelijke wijze een weg door de nummers.

De livenummers zijn van hetzelfde laken een pak. Ditmaal probeert de zanger iets dat voor een grunt moet doorgaan, maar hij klinkt vooral als een natte dweil. Het afgrijselijke hoge gekrijs dat hij bij vlagen produceert, klinkt al helemaal nergens naar en de ritmesectie die hem begeleidt, rammelt aan alle kanten. Als de heren dan ook nog Venom’s In League With Satan weten te verkrachten, is de grens van mijn uithoudingsvermogen bereikt. Voor sommige albums is het beter om in de vergetelheid te blijven. Zeldzaam slecht.

Tracklist:
1. Intro
2. Flowing Downwards
3. Master Spirit
4. Goddess Of Doom
5. Outro
6. Phobos Watching You
7. Black Crucifixion
8. In League With Satan (Venom Cover)
9. Satanic Zeitgeist
10. Nightmare
11. Leaving Rovaniemi By Night

Score: 30 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 13 maart 2012

Black Crucifixion - The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist
Reactie van Old Mhb op 13-03-2012 om 16:07u

Deze moet ik es proberen, al is het maar omdat ik nog nooit een natte dweil hoorde zingen.

Black Crucifixion - The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist
Reactie van Fred op 14-03-2012 om 13:09u

Ook hier geldt: het is een kwestie van smaak...
Echt, ik heb wel eens slechtere albums gehoord dan deze van Black Crucifixion...

Black Crucifixion - The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist
Reactie van Dagon op 14-03-2012 om 22:26u
Score: 65 / 100

Hmm, niet echt objectief. Misschien door iemand laten reviewen die geen liefhebber is van moderne muziek

Black Crucifixion - The Fallen One Of Flames / Satanic Zeitgeist
Reactie van Dagon op 14-03-2012 om 23:03u
Score: 80 / 100

Punt klopte niet. De eerste demo is gewoon geweldig. Als je bands als Beherit, Sextrash of Goatlord geweldig vindt, vind je dit ook super. Als je moderne metal leuk vindt, zal je hier overduidelijk van moeten kotsen, zo simpel is het.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.