Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 16-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Zaars (Tribulation) - 38
  • Barry Hay (Golden Earring) - 78
  • Flood (producent) - 66
  • Jared MacEachern (Machine Head) - 46
  • Scott Asheton (The Stooges)† - 77

Vandaag overleden:
  • Elvis Presley - 1977
  • Jason Corsaro (producent) - 2017
  • Mac Tontoh (Osibisa) - 2010
  • Robert Johnson - 1938
Review

Masachist - Death March Fury
Jaar van release: 2010
Label: Witching Hour
Masachist - Death March Fury
De voormalige drummer van Vader en de vorige zanger van Decapitated vormen de spil van het Poolse Masachist. Dit zou toch een aardig resultaat moeten opleveren zou je zo zeggen, maar wie hier een tweede versie van bovengenoemde namen verwacht komt bedrogen uit, want Death March Fury van Masachist valt behoorlijk tegen.

Masachist maakt technische deathmetal met een grindcore sausje, maar de nummers hebben geen fatsoenlijke structuur en komen haast fragmentarisch over: het geheel voelt alsof ze een hoop riffs aan elkaar hebben geknoopt in de hoop dat het eindresultaat een volledig nummer zou zijn. Het lijkt haast alsof ze zo technisch mogelijk willen zijn. Onmogelijke tempowisselingen en gedeeltes waarbij de drummer een heel ander nummer lijkt te spelen dan de gitaristen maken dat sommige stukken verzanden in een chaotische warboel.

De productie is helaas bedroevend te noemen. De gitaren staan erg hard in de mix, en bovendien klinken ze zó schel dat het pijn doet aan je oren. Daardoor blazen ze elk detail uit de nummers, wat het geheel uiteraard geen goed doet. De behoefte van de gitarist om over iedere riff nog weer wat soloachtige riffs te plaatsen die ook nog eens net zo schel klinken, maakt dat dit een plaat is die je zeker niet met een kater moet beluisteren.

Er staan twee bonusnummers (van een promo uit 2007) op de gelimiteerde eerste editie van deze plaat. Dat zijn de twee beste nummers, omdat deze een heel ander geluid laten horen en wel fatsoenlijk geproduceerd zijn.

Muzikaal gezien zou Masachist best wel een potje moeten kunnen breken en de plaat kent ook wat goede momenten, maar Death March Fury voelt stuurloos aan en is niet echt de moeite van de aanschaf waard.

Tracklist:
1. Unveil The Grave
2. Inborn Obedience
3. Womb
4. Open The Wounds
5. Noxious
6. Malicious Cleansing
7. Appearance Of The Worm
8. Crush Them!!!
9. Death Shall March...
10. Open The Wounds (Bonus)
11. Malicious Cleansing (Bonus)

Score: 58 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 1 april 2010

Masachist - Death March Fury
Reactie van Een Metalfan op 08-04-2010 om 15:29u

Niet mee eens. Overigens stamt dit album al van 2009.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.