Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 21-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Glenn Hughes (Deep Purple) - 75
  • Mike Howe (Metal Church)† - 61
  • Serj Tankian (System Of A Down) - 59
  • Steve Smith (Journey) - 72
  • Tony Clarke (producent)† - 85

Vandaag overleden:
  • Báthori Erzsébet (seriemoordenaar) - 1614
  • Don Everly (The Everly Brothers) - 2021
  • Jerry Finn (producent) - 2008
  • Stuart Antsis (Cradle Of Filth) - 2022
Review

TNT - Atlantis
Jaar van release: 2008
Label: Metal Heaven
TNT - Atlantis
Wie TNT zegt, zegt Ronni Le Tekro en Tony Harnell. Ronni zit er nog in, kameleon Harnell is na drie keer terugkeren nu definitief vertrokken en opgevolgd door ex-Shy zanger Tony Mills. Hun Greatest Hits DVD uit 2006 kon me niet erg boeien, maar dat is oud materiaal. Wat zou er voor nieuws onder de zon zijn? De band bestaat immers sinds 1982 dus is men in staat tot grootse daden?

Opener Hello Hello is een supercommercieel nummer met een knipoog naar de Beatles, maar als dit de toon zet voor het album dan vraag ik me af of dit wel goed gaat komen. Die indruk krijg ik niet na de drie daaropvolgende nummers. Veel te poppy en gezocht. Soms zelfs psychedelisch, zoals in het als ballad klinkende Me And Dad.

Naar het einde toe realiseer ik me dat men de popmuziekhistorie van pak 'm beet een jaar of dertig geleden tot nu bij de horens heeft gevat en hier de inspiratie van heeft gekregen voor dit album. Maar wat ik hoor bevalt me allerminst. En ik ben bang dat de doorgewinterde TNT fans dat ook zullen vinden. Alle elementen die TNT ooit populair maakten, ontbreken vrijwel volledig, en dat gaat de band denk ik opbreken. Jammer, want muzikaal is men tot heel wat in staat.

Jammer dat een band als TNT afglijdt naar dit bedenkelijke niveau. Je zou met een dergelijke dosis ervaring toch op zijn minst mogen verwachten dat zoiets elementairs als "hardrock" nog gebracht kan worden anno 2008. Blijkbaar mikt men nu op een poprockpubliek.....ik haak alvast nu af.

Tracklist:
1. Hello, Hello
2. Peter Sellers Blues
3. Baby's Got Rhythm
4. Tango Girl
5. Me And Dad
6. Atlantis
7. The Taste Of Honey
8. Bottle Of Wine
9. The Missing Kind
10. Love Of My Life
11. Had It, Lost It, Found It

Score: 63 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 5 januari 2009

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.