Alcatraz
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit de loopbaan van Ozzy Osbourne?

Bark At The Moon
Black Sabbath
Changes
Children Of The Grave
Close My Eyes Forever
Crazy Train
Dreamer
Flying High Again
God Is Dead?
I Don’t Wanna Stop
Iron Man
Mama, I’m Coming Home
Miracle Man
Mr. Crowley
N.I.B.
No More Tears
Over The Mountain
Paranoid
Patient Number 9
Perry Mason
Sabbath Bloody Sabbath
Shot In The Dark
Symptom Of The Universe
War Pigs
een ander Black Sabbath- of solonummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 augustus:
  • Roosendaal Open Air 2025 o.a. Mental Cruelty, Sarcator. Insurrection, Millhaven
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ashley "Ellyllon" Jurgemeyer (Cradle Of Filth) - 41
  • Carlos Prieto “Mohamed” (Mägo De Oz) - 56
  • James Murphy (Testament) - 58

Vandaag overleden:
  • Blond Hammet (Massacration) - 2014
  • Dick Wagner (Alice Cooper) - 2014
  • Peter Knight (dirigent) - 1985
Review

324 - Rebelgrind
Jaar van release: 2006
Label: Feto Records
324 - Rebelgrind
324 is een grindcoreband uit Japan. Deze band is al een paar jaar actief en heeft in 2006 hun laatste album Rebelgrind uitgebracht in Japan. Shane Embury (Napalm Death), mede eigenaar van Feto Records, was blijkbaar onder de indruk van 324 en heeft besloten om Rebelgrind alsnog ook in andere landen uit te brengen.

Aan de muziek van 324 hoef je niet al teveel woorden vuil te maken. 324 maakt grindcore in de stijl van die andere Japanse grindcorepioniers S.O.B. en de oude Napalm Death. Het is dus rammen geblazen. Waar Napalm Death en S.O.B. naast de loodzware grunts ook hoge hysterische krijzen gebruiken, beperkt 324 zich alleen tot de ietwat eentonige zware grunt. De nummers die er zo uitspringen zijn de openingstrack Black Hill, Slavedrive en het supersnelle en korte Dirt Beats.

Vraag me niet waar de teksten over gaan. Het CD-boekje is volledig in het Japans en ook de namen van nummers zoals Mugen No Saka zijn abracadabra. Dit zie je wel vaker bij releases van bands uit het land van de rijzende zon.

Rebelgrind haalt het niet bij de laatste releases van Rotten Sound en Venomous Concept, maar voor de rest is dit best een leuk album voor de liefhebbers van grindcore.

Track List:
1. Darkgazer
2. Black Hill
3. Rebelgrind
4. Slavedrive
5. Borders
6. Storyteller
7. Mugen No Saka
8. Bidou No Asa
9. Demons In The Basement
10. Life Only Brought Up Evil
11. Dirt Beats
12. Requiem For The Flock
13. Warbaby
14. Horizon

Score: 73 / 100

Reviewer: Ard
Toegevoegd: 15 juli 2008

324 - Rebelgrind
Reactie van dennis op 16-07-2008 om 18:59u

bij retro revieuws denk ik toch meer aan baanbrekende albums van bijv; samael,possessed,maiden,motorhead,slayer,kreator,exploited,helloween maar ook bijv; journey,hendrix,vai,therapy?,nirvana enzzzz,maar niet aan de zooi die hier de laatste tijd geplaatst wordt !!

324 - Rebelgrind
Reactie van Tonnie op 16-07-2008 om 20:22u

Beste Dennis,

alles van 2 jaar of ouder komt automatisch bij de Retro reviews. Als we die bij de normale reviews zetten komt daar weer gezeik op, van "die plaat is al 2 jaar uit."

324 - Rebelgrind
Reactie van peetn13 op 17-07-2008 om 17:09u

wie is in godsnaam geinteresseerd in 324,verkopen toch wel zeker 3 cds in benelux

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.