Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 17 december:
  • Landmvrks, Underoath, Pain Of Truth en Split Chain
  • 18 december:
  • Distant, Sugar Spine en Cabal
Geen concerten bekend voor 12-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bruce Kulick (Kiss) - 72
  • Fernando Mon (Avalanch) - 49
  • Giovani Gomes (Tuatha De Danann) - 46
  • Ivan Vasic (Alogia) - 45
  • Olof Mörck (Amaranthe) - 44
  • Paz Lenchantin (A Perfect Circle) - 52
  • Raphael Saini (Chaoswave) - 43
  • Rick Skatore (24-7 Spyz) - 67

Vandaag overleden:
  • Ian Stewart (The Rolling Stones) - 1985
  • Pat DiNizio (The Smithereens) - 2017
Review

Sadus - Illusions / Chemical Exposure (re-release)
Jaar van release: 2007
Label: Displeased Records
Sadus - Illusions / Chemical Exposure (re-release)
Slayer on speed. Dat is een omschrijving die verscheidene thrashfans gebruiken om de sound van het Sadus debuut Illusions, wat later opnieuw uitgebracht werd onder de nieuwe officiële naam Chemical Exposure, te omschrijven. Daar valt wel wat voor te zeggen want de agressieve thrash wordt op topsnelheid op de luisteraar afgevoerd.

Drummer Jon Allen en topbassist Steve DiGiorgio lieten de metalwereld voor het eerst op spectaculaire wijze zien dat ze bestonden en de riffs van het duo Rob Moore en Darren Travis werden zo snel mogelijk uitgevoerd. Waarbij deze laatste ook de longen uit zijn lichaam probeerde te verdrijven met zijn geschreeuw. Hoewel ik de latere, meer technische, Sadus albums nog steeds prefereer, is dit in your face debuut uit 1988 gewoon een thrash klassieker.

Deze verzorgde re-release, ook de twee hiernavolgende Sadus platen komen opnieuw uit, is overigens ook zeer wenselijk want dit album was al jaren niet meer verkrijgbaar. Als cadeau krijg je er de D.T.P. demo uit 1986, de Certain Death demo uit 1988 en de videoclip van Certain Death er gratis bij. Nu kan ik eindelijk mijn gekopieerde Illusions cassettebandje in de vuilnisbak gooien.

Tracklist:
1. Certain Death
2. Undead
3. Sadus Attack
4. Torture
5. And Then You Die
6. Hands Of Hate
7. Twisted Face
8. Fight Or Die
9. Illusions
10. Chemical Exposure
11. Sadus Attack (D.T.P. demo)
12. Torture (D.T.P. demo)
13. Kill Team(D.T.P. demo)
14. Desolator (D.T.P. demo)
15. Fight Or Die (D.T.P. demo)
16. Twisted Face (D.T.P. demo)
17. Number One (Certain Death demo)
18. Hands Of Hate (Certain Death demo)
19. Certain Death (videoclip)

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 13 september 2007

Sadus - Illusions / Chemical Exposure (re-release)
Reactie van poepluier op 13-09-2007 om 20:07u
Score: 95 / 100

great,geweldig en nog goed ook!!een van de meest technische thrashbands ooit,getuige het geweldige laatste album out for blood,
hulde!!!!!

Sadus - Illusions / Chemical Exposure (re-release)
Reactie van TH op 15-09-2007 om 09:39u
Score: 80 / 100

Klassieker van het zuiverste water en bovenal bloedintens. Het album vliegt nog bijna sneller aan je voorbij dan 'Reign In Blood' en zo hoort het eigenlijk ook. En door het spel van DiGiorgio valt deze plaat wel op tussen de grote stroming thrash-releases van eind jaren tachtig.

Sadus - Illusions / Chemical Exposure (re-release)
Reactie van Noisecommando op 15-09-2007 om 21:52u
Score: 90 / 100

Enne let ff op die "Blastbeat "na de 2de gitaarsolo in het nummer Hands Of Fate briljant!!!.
Alleen die zang gaat op het eind wel een beetje op mijn zenuwen werken.
Ik vind het zelf meer klinken als Kreator's "Pleasure To Kill"op 78 toeren overigens

Sadus - Illusions / Chemical Exposure (re-release)
Reactie van Squidward op 08-10-2007 om 22:36u
Score: 95 / 100

Godverdomme wat een ongelooflijk brute knaller is dit toch, mijn favoriete album van Sadus.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.