Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 02-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Birgit Muggenthaler (Schandmaul) - 52
  • Chris Boltendahl (Grave Digger) - 64
  • Domenic Pinto (Crimsonfire) - 48
  • Olivier "Morty" Putz (Orion's Night)† - 44
  • Patrik Skoglöw (Arise) - 50
  • Robert Westerholt (Within Temptation) - 51
  • Torsten Ihlenfeld (Brainstorm) - 54

Vandaag overleden:
  • Bubi The Schmied (Zed Yago) - 2018
  • Ragne Wahlquist (Heavy Load) - 2025
Review

Last Winter - Under The Silver Of Machines
Jaar van release: 2007
Label: Lifeforce Records
Last Winter - Under The Silver Of Machines
Ik hoorde ooit Avril Lavigne het Metallica-nummer Fuel coveren in een punkrockachtige, redelijk goed gespeelde versie. Datzelfde geluid kreeg ik in de oren toen de nieuwe cd van Last Winter in de cd lade stopte. Deze band komt uit pretparkenstad Orlando in Florida, en zoals zovele bands tegenwoordig zijn ze “opgepikt” door MTV toen ze deelnamen aan een programma genaamd Laguna Beach en ook My Super Sweet Sixteen . Een kruising tussen Di-rect en Avril Lavigne maar dan zonder vrouwelijke inbreng.

Nu kun je van deze muzieksoort vinden wat je wilt, maar er zijn aardig wat nummers die door hun grappige dan wel vrolijke refrein blijven hangen. Hun nadeel is dat er veel van deze bands opstaan die een carrière najagen en waarschijnlijk zijn er ook velen die al vroeg weer afhaken. Deze gasten hebben in de zomer zelfs signeersessies en een heuse cd presentatie in Orlando dus promotioneel wordt er wel het een en ander aan gedaan.

Ik zal niet teveel uitweiden over het songmateriaal, want diegenen die de hierboven genoemde invloeden kunnen waarderen, kunnen deze cd zonder probleem blind aanschaffen. Hoogstaand is het allemaal niet, maar het is wel op een aanstekelijke manier vrolijk en de productie is van hoog niveau. De metal- en hardcore invloeden die ze zelf zeggen te hebben hoor ik nauwelijks tot niet terug maar dat vind ik persoonlijk geen ramp. Mijn gevoel zegt dat deze band alleen liefhebbers en haters zal krijgen; voor een tussenweg wordt het lastig.

Tracklist:
1. Cassiopeia
2. The Violent Things
3. A Pacific Romance
4. Kiss So Hard
5. Girl Next Door
6. Standing Here
7. Our Summer In Illinois
8. Made For TV
9. Don't Forget To Write
10. Chasing Lights
11. Starlight Drive
12. Vela To Norma

Score: 75 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 19 juli 2007

Meer Last Winter:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.