Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 april:
  • Anna KiaRa
  • Dirty Sound Magnet
  • Flowerleaf, Battled en Pandora's Key
  • Gama Bomb en Lich King
  • Infected Rain, Butcher Babies en Black Spikes
  • Valdrin en Amalekim
  • 5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
  • 6 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Hellripper, Schizophrenia en Sarcator
  • Skynd
  • 7 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Skynd
  • Witch Fever
  • 8 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Witch Fever
  • 9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void en Inferum
  • 10 april:
  • Carnivore A.D.
  • Novelists, TSS en Vianova
  • Year Of The Goat en Firmament
  • Zeke
Geen concerten bekend voor 04-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Dutkiewicz (Killswitch Engage) - 49
  • Gary Moore† - 74
  • Jari Kuokkanen (Teräsbetoni) - 49
  • Joakim "Jocke" Malmborg (Crimson Moonlight) - 41
  • Jorge Salán (Mägo De Oz) - 44
  • Jürgen Wannenwetsch (Stormwitch) - 62
  • Karel Repecký (Salamandra) - 54
  • Lars Eric Si (Age Of Silence) - 52
  • Maco H (Tarot) - 58
  • Marco Angioni (Chaoswave) - 53
  • Marco Sfogli (James LaBrie) - 46
  • Mike Starr (Alice In Chains)† - 60
  • Muddy Waters† - 113
  • Nigel Preston (The Cult)† - 63
  • Peter Baltes (Accept) - 68

Vandaag overleden:
  • Carlo Mastrangelo (Pulse) - 2016
  • Scott Columbus (Manowar) - 2011
Review

Mortuus Infradaemoni - Daemon Qui Fecit Terram
Jaar van release: 2007
Label: Cold Dimensions
Mortuus Infradaemoni - Daemon Qui Fecit Terram
Wat betreft releases van het Duitse label Cold Dimensions, gaat de meeste aandacht uit naar Lunar Aurora, maar godallemachtig, boeren, burgers en buitenlui, wat de fuck is me DIT dan?!
Nou, dit is Mortuus Infradaemoni en het album heet Daemon Qui Fecit Terram en hier ben ik dan en ik ga de komende alinea’s mijn tijd zitten verdoen aan het schrijven van een recensie voor dit album.

Belachelijk.

Hier moet je geen woorden aan vuil maken. Woorden dekken de lading toch niet. Of het moet een boek zijn. Geen alinea’s, maar hoofdstukken over deze uiterst harde en ruwe diamant. Mijn god, wat een ongenadige kracht spreidt Mortuus Infradaemoni tentoon! Wat een onmenselijke giflozing, dit Daemon Qui Fecit Terram! De poort naar de Hel is een roestige putdeksel dat ’s nachts open staat en waar je voor je het in de gaten hebt, keihard in duvelt, gewoon bij jou om de hoek. En dat is het verraderlijke aan dit album. Het grijpt je op een onbewaakt ogenblik, als je vol onschuld zomaar ergens mee bezig bent, loopt, fietst, enz. Je gaat eraan, je moet eraan geloven. Mortuus Infradaemoni speelt black metal in het straatje van.. weet ik veel , van niemand. In het begin moest ik nog denken aan labelgenoten Lunar Aurora, mij ingegeven door het feit dat beide leden van Mortuus Infradaemoni ooit drummer waren bij Lunar Aurora, maar na een draaibeurt of zevenentachtig weet ik wel beter. De rauwe haat die Mortuus Infradaemoni drijft, leidt een geheel eigen leven, een leven dat gekenmerkt wordt door constante folteringen van lichaam en geest. De wapens waar men zich van bedient zijn eenvoudig en dodelijk: gitaar, bas, drums en dat alles overwegend behoorlijk snel. De zang, nee, de doodskreten hebben een angstaanjagende klank over zich die maakt dat ik morgen nog kippenvel heb. De riffs en het raspende en rauwe geluid doen me denken aan tien meter rennen terwijl je je hand tegen een bakstenen muur aangedrukt houdt.

Genoeg simpele alledaagse cliche’s gehad nu?
Ik wel. Ik wil dat je dit walgelijke monster, genaamd Daemon Qui Fecit Terram in huis haalt. Zo simpel liggen de zaken. Wie zegt dat ie black metal een warm hart toedraagt, is verplicht tot aanschaf van Daemon Qui Fecit Terram.

Als mens ben ik te simpel om dit album woorden mee te geven die representatief zijn voor zulk een beenharde, helse, brute black metal macht; angstaanjagend en aanvallend. Indrukwekkend, heel indrukwekkend. Zomaar even tussendoor is wat mij betreft één van de beste black metalbums van Duits grondgebied uitgekomen en het zou idioot zijn als dat gegeven onopgemerkt aan eenieder voorbij gaat, dus bij dezen een zeer dringend advies om over te gaan tot beluisteren en aanschaf van Daemon Qui Fecit Terram, van Mortuus Infradaemoni.

Zo. En nu sta ik weer met beide benen op de grond.

Tracklist:
1. Ex Ignis Orior
2. Oneris Et Iactura
3. Ad Facies Mortis
4. Terribilis Est Locus Iste
5. In Nebulae Visionis Serpentem
6. Vita Somnium Breve
7. Gods Of Horror And Abysmal Grief
8. Metamorphosis

Score: 98 / 100

Reviewer: Tjitze
Toegevoegd: 29 maart 2007

Meer Mortuus Infradaemoni:

Mortuus Infradaemoni - Daemon Qui Fecit Terram
Reactie van hyppy op 29-03-2007 om 09:57u

wtf??? kerel, ik ga hem kopen, maar als hij stinkt, dan stuur ik hem in 666.000.000 stukken naar je toe

Mortuus Infradaemoni - Daemon Qui Fecit Terram
Reactie van Rik op 31-03-2007 om 16:28u

Nou, je weet wel hoe je de aandacht van de lezer moet opwekken! Hier ga ik heel snel eens iets van luisteren, en dan inderdaad maar hopen dat het album ook echt zo goed is.

Mortuus Infradaemoni - Daemon Qui Fecit Terram
Reactie van NecRobert op 03-04-2007 om 11:56u

Klinkt errug interessant idd! Ik ga op zoek.

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.