Alcatraz
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit de loopbaan van Ozzy Osbourne?

Bark At The Moon
Black Sabbath
Changes
Children Of The Grave
Close My Eyes Forever
Crazy Train
Dreamer
Flying High Again
God Is Dead?
I Don’t Wanna Stop
Iron Man
Mama, I’m Coming Home
Miracle Man
Mr. Crowley
N.I.B.
No More Tears
Over The Mountain
Paranoid
Patient Number 9
Perry Mason
Sabbath Bloody Sabbath
Shot In The Dark
Symptom Of The Universe
War Pigs
een ander Black Sabbath- of solonummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 augustus:
  • Roosendaal Open Air 2025 o.a. Mental Cruelty, Sarcator. Insurrection, Millhaven
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ashley "Ellyllon" Jurgemeyer (Cradle Of Filth) - 41
  • Carlos Prieto “Mohamed” (Mägo De Oz) - 56
  • James Murphy (Testament) - 58

Vandaag overleden:
  • Blond Hammet (Massacration) - 2014
  • Dick Wagner (Alice Cooper) - 2014
  • Peter Knight (dirigent) - 1985
Review

Mirzadeh - The Creatures Of Loviatar
Jaar van release: 2006
Label: Firebox Records
Mirzadeh - The Creatures Of Loviatar
Alweer een band die met melodieuze black metal de grote massa wil overtuigen.
Prima, gun ze nog maar een kans. Laat maar zien wat je in huis hebt. Besmeur me met kwaadaardigheid en laat de vurige symfonisch aangezette composities me maar wederom tot de duivel bekeren.

Vurige composities en kwaadaardigheid hoeven we na de eerste paar nummers alvast niet meer te verwachten. Mirzadeh speelt net als veel genregenoten gruwelijk op safe waarbij de boel op uiterst vlakke wijze is geproduceerd. Montere melodielijnen en simpele gitaarriffs gaan uiteraard hand in hand en dat gaat alle intro's, metal passages en outro's zo door.

Dezelfde riffs, dezelfde keyboards en weer een matige zanger. Ik word er doodmoe van. Het is niet slecht, maar het is ook niet goed. Middelmatigheid is wat de klok slaat en dat is eigenlijk het soort album waar ik de meeste hekel aan heb. Nietszeggend en gladjes. Waar is die agressie gebleven die black metal in zich hoort te hebben?

Wie helemaal verslaafd mocht zijn aan dit soort oppervlakkige melodieuze black metal zal zich misschien wel kunnen vermaken met dit plaatje, maar objectief gezien is dit gewoon de zoveelste middelmatige plaat in een platgewalst genre. Dat is al lang niet meer genoeg. Dan kunnen het artwork en de hoes nog zo prima zijn verzorgd, voor mij hoeft het dan al niet meer.

Tracklist
1. Whispers From Filthy Womb
2. Precious Death
3. Viper Of The Frozen Ground
4. Witness Of Moonlight Mystery
5. Louhi's Legacy
6. Fullmoon Dream
7. Kalman Kevat
8. Tuonelan Lasten Tanssi
9. Melancholy
10. Kalmisto

Score: 56 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 28 maart 2007

Mirzadeh - The Creatures Of Loviatar
Reactie van hyppy op 29-03-2007 om 10:13u

arme recensist LOL! vraag eens een degelijke cd aan om te recenseren trouwens, Firebox beperkt zich beter tot thrash en doom (firedoom ja) de rest is idd dikwijls eenheidssaussicon

Mirzadeh - The Creatures Of Loviatar
Reactie van Jeroen op 30-03-2007 om 00:36u

Het leven van een reviewer gaat niet altijd over rozen ;)

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.