Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 mei:
  • -(16)-, Ter Ziele en Dunebender
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
  • Howling Giant en Aum Zorion
  • 22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
Kalender
Vandaag jarig:
  • Asis Nasseri (Haggard) - 55
  • Beatriz Albert (Ebony Ark) - 44
  • Billy Howerdel (A Perfect Circle) - 56
  • Christopher Hall (Stabbing Westward) - 61
  • Colin Goldring (Gnidrolog) - 76
  • Courtney Cox (Burning Witches) - 37
  • Dean Pleasants (Suicidal Tendencies) - 61
  • Edu Falaschi (Angra) - 54
  • Ingo Schwichtenberg (Helloween)† - 61
  • Mike Bridge (Season's End) - 39
  • Page Hamilton (Helmet) - 66
  • Rick Wakeman (Yes) - 77
  • Samppa Hirvonen (Nightwish) - 48
  • Stig Pedersen (D-A-D) - 61

Vandaag overleden:
  • Chris Cornell (Soundgarden) - 2017
Review

Andrew W.K. - I Get Wet
Jaar van release: 2002
Andrew W.K. - I Get Wet
Ik had de bebloede kop die op de voorkant stond al 100 keer gezien toen me buur op de vrije zondag aan kwam zetten "dat dit wel iets voor mij was" Affijn, de buur weg, ik kijk eerst in het boekje, kon daaruit niet opmaken wat het was, ging naar m'n kamer, zette hem aan... en kotste na de eerste twee nummers m'n bureau onder. (was m'n moeder niet blij mee) Dit klote- album slaat echt alles. Aangezien ik de CD alweer heb teruggegeven weet ik de tracklist niet meer maar in bij elke titel komt het f*cking woord "party" voor. Al die teksten gaan over feestjes! Het enige wat die gozer kan vertellen is dat hij van feestjes houdt. Luister dan verdomme maar naar die klote B.Spears of Pink of K3.

Muzikaal is het bij elk nummer hetzelfde: 3 gitaristen die erop los beuken maar door een verdomd irritant klote keyboard lijkt de introsong van Samson nog ruiger. Het zou me verbazen als er iemand is die dit album hoger als een 60 geeft want ik vind het echt niks waard. Tis leuk voor je nichtje die iets ruigers als K3 wil en niks anders. Wat nog het ergste is is dat ze 'm in de Large en de Aardschok nog goed vinden ook (een te hoge 75) Echt dit album zuigt, zuigt, zuigt, zuigt, zuigt en zuigt. Wie is het met me eens?

Score: 1 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 7 april 2002

Andrew W.K. - I Get Wet
Reactie van Een_Metalfan op 11-09-2002 om 19:27u
Score: 90 / 100

Ik snap echt niet wat je d'r cool aan vind.Andrew WK is 10 keer Marilyn Manson.Dat is een fucking homo en andrew ruled.Party Hard is een supervet nummer.Keyboard maakt ook niet uit.

Andrew W.K. - I Get Wet
Reactie van 666-son-of-the-deat-666 op 02-11-2002 om 10:54u
Score: 70 / 100

ik ben het niet met de hoofd recensie eens, maar echt goed id die nou ook weer niet nee. het gaat alleen over domme feestjes maar het beukt weel lekker, andrew is de eerte metal die zegt dat je moet leven en lol hebben, zeg nou zelf de meestezeggen dat je zelfmoordmoet plege haha! maar okee dan heb je ook nog pod maar dat zijn een stel fuck christenen dus die telle we even niet mee. maar goed het abum is best lekkert maar ik houtoch van wat harder inderdaad.

Andrew W.K. - I Get Wet
Reactie van Onheilsprofeet op 13-05-2004 om 15:45u
Score: 1 / 100

helemaal met de review eens gewoon een bagger album dat ook helemaal niet op metalfan thuis hoort. andrew is weer een van de zoveelste die probeert een ruige rockstar te zijn.... maar op deze manier denken daar nou niet bepaald de echte diehard metalfans over. typisch amerikaans... belgh!

Andrew W.K. - I Get Wet
Reactie van Een Metalfan op 08-04-2006 om 13:43u

sukkels zijn jullie dat jullie we want fun van andrew wk niet vinden

Andrew W.K. - I Get Wet
Reactie van karen op 24-10-2006 om 23:17u
Score: 100 / 100

I love andrew!! his music and him!! it al rules!! x karen (zeepeken)

Zoeken
    15 mei:
  • Acid Reign - Daze Of The Week
  • Akem Manah - Threnodies
  • Artillery - Made In Hell
  • Atavistia - Old Gods Awaken
  • Desolus - Dwellers Of The Twilight Void
  • Heavenfall - Thorn
  • Port Noir - The Dark We Keep
  • Pro-Pain - Stone Cold Anger
  • Self Deception - One Of Us
  • The Ghoulstars - The Dark Overlords Of The Universe
  • 16 mei:
  • Imprisoned In Flesh - Malignant Mankind
  • 21 mei:
  • Blossom Death - Spirit
  • 22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.