Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 oktober:
  • All Them Witches en Elder
  • Wind Rose, Orden Ogan en Angus McSix
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dr. Know (Bad Brains) - 67
  • Emir "Kralj Teror" Cehovic (KRV) - 45
  • Hunter Jackson (Techno Destructo) (Gwar) - 66

Vandaag overleden:
  • Johnny Ramone (Ramones) - 2004
  • Mick Schauer (Clutch) - 2019
  • Richard Wright (Pink Floyd) - 2008
  • Theo Loomans (Asphyx) - 1998
Review

The Order - Son of Armageddon
Jaar van release: 2006
Label: Dockyard 1

The Order - Son of Armageddon

Het uit Zwitserland afkomstige The Order is deels een afsplitsing van de band GURD, en zij maken vrij traditionele hardrock/heavy metal met veel invloeden van bijvoorbeeld AC/DC. Het debuutalbum Son of Armageddon komt met het nummer Madmen with Loaded Guns vrij langzaam op gang, en klinkt op vrijwel alle punten redelijk cliché en weinig overtuigend. Helaas geldt bijna hetzelfde voor de rest van het negen nummers tellende album. Hier en daar leeft het geheel wel wat op met bijvoorbeeld de titelsong Sons of Armageddon en Not Satisfied. Over het algemeen is het echter meer van hetzelfde. Niet dat het slecht is. Ballads als Sweet Stranger en Loved Died zijn vermakelijk en sterker dan menig band ze kan maken. Het niet overtuigende komt deels ook door de zang van Gianni Pontillo, die vaak de kracht lijkt te missen om de clichésongs dat beetje extra mee te geven.

The Order is een leuke band, maar mist dat beetje extra dat ze tot een echt goede rockband maakt. Het is allemaal net niet overtuigend, de songs net niet ‘catchy’ en interessant genoeg om lang te kunnen interesseren. Wanneer ze ergens in een voorprogramma te zien zijn, zul je ongetwijfeld een leuke avond hebben. Met meer songs als het virtuozeAs One Tonight zou dit album er al een stuk op vooruitgaan.

Tracklist:
1. Madmen with Loaded Guns
2. Sons of Armageddon
3. On The Radio
4. Sweet Stranger
5. Loved Died
6. Not Satisfied
7. As One Tonight
8. Looser
9. One Man

Score: 73 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 21 juli 2006

Meer The Order:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.