Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Scars - The Nether Hell
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Scars - The Nether Hell
Sepultura heeft zeer veel betekend voor de Zuid-Amerikaanse metalscène. Ze hebben honderden bands gemotiveerd om ook een groepje op te richten en daarna te blijven vechten voor erkenning. En vooral de laatste jaren is de oogst van het Sepultura zaaiproject bovengemiddeld goed.

Scars is een kwaad Braziliaans bandje dat zijn gal uitspuwt over armoede, milieuvervuiling, vriendjespolitiek en ongebreideld egoïsme. Geen vernieuwende thema’s, maar wel onderwerpen die zich perfect lenen tot een spijkerharde brok old school thrash/death met een pompende beat. De heren hebben al meer dan vijfhonderd shows achter de kiezen en dat is ook wel te horen op deze ontspannen ingespeelde mini-cd.

Staat bij jou originaliteit helemaal onderaan het lijstje 'wat zoek ik in muziek’ ten nadele van eerlijkheid, spontaniteit en agressiviteit, dan kan je deze maand genieten van The Nether Hell. Mooi boekwerkje en artwork trouwens.

Tracklist:
1. Creatures That Come Alive In The Dark
2. Warfare
3. Nether Hell
4. Legions (Forgotten By The Gods)
5. Return To The Killing Ground
6. Hidden Roots Of Evil

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 8 juli 2006

Meer Scars:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.