Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

When All Life Ends - Paradise of Pain
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
When All Life Ends - Paradise of Pain
Een jaar na oprichting is hier de debuut EP van When All Life Ends al. Deze EP is het resultaat van een gewonnen bandwedstrijd met als prijs het opnemen in de Waterfront studio’s.

Met een bandnaam als When All Life Ends verwacht je een metalcore band, en dat is ook wat deze heren uit Rotterdam ons brengen. Metalcore met een stevige link naar mid-tempo deathmetal wel te verstaan. Ondanks dat men pas een jaar bestaat en nog niet zo heel lang geleden pas hun eerste optreden had klinkt men redelijk strak en goed ingespeeld, Geluidstechnisch is er nog wel het een en ander op aan te merken. Het geheel klinkt af en toe een beetje te zompig en dof, waardoor vooral de snellere passages van de nummers snel verzanden in een brei. Muzikaal gezien heeft men echter aardige ideeën al moet men wel meer gaan werken aan de composities, deze zijn nu vaak te nietszeggend en op sommige momenten wat onsamenhangend, dit voornamelijk in de tempoversnellingen. De zang gaat bovendien na verloop van tijd ietwat tegenstaan omdat deze wel behoorlijk eentonig is.

Dat deze heren met hun instrumenten overweg kunnen staat echter buiten kijf en ook de ideeën zijn zeker aanwezig. Maar ik denk dat dit een gevalletje ‘net iets te vroeg de studio in’ is.

Tracklist:
1. Rage Output
2. Painful Eyes Behold
3. No Redemption
4. -37C
5. The Silence of Death
Reviewer: Armand
Toegevoegd: 23 maart 2006

Meer When All Life Ends:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.