Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 02-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Birgit Muggenthaler (Schandmaul) - 52
  • Chris Boltendahl (Grave Digger) - 64
  • Domenic Pinto (Crimsonfire) - 48
  • Olivier "Morty" Putz (Orion's Night)† - 44
  • Patrik Skoglöw (Arise) - 50
  • Robert Westerholt (Within Temptation) - 51
  • Torsten Ihlenfeld (Brainstorm) - 54

Vandaag overleden:
  • Bubi The Schmied (Zed Yago) - 2018
  • Ragne Wahlquist (Heavy Load) - 2025
Review

Sadiztik Impaler - Sadiztik Syonan- To Supremacy
Jaar van release: 2005
Label: Ketzer Records
Sadiztik Impaler - Sadiztik Syonan- To Supremacy
Dat er in Signapore ook black metal wordt gemaakt blijkt uit deze release van Sadiztik Impaler. Waar het mij qua naam eerder een aan brute death metal band doet denken is het met de muziek toch compleet anders gesteld.

De band speelt een nogal chaotische vorm van black metal en dat wordt nog maar eens onderstreept door de werkelijk waardeloze productie. De onstrakke drumpartijen vliegen elke kant op en de knarsende gitaartonen bezorgen eerder hoofdpijn dan luistergenot. Nou hoeft het bij black metal niet persé te draaien om een krachtige productie of technisch superieur spel, maar dit is toch wel even weer van een hele andere orde.
De band weet namelijk op geen enkel moment te imponeren. Het is slechts een hoop razernij gegoten in een rammelende black metal vorm. Hoe duister de inlay en het hoesje ook zijn, het mag niet meer baten.

Men zegt dat Beherit en dergelijke chaos black metal bands de inspiratie zijn en op zich kan ik me daar wel in vinden, ware het niet dat Beherit een flinke dosis sfeer meebracht in de muziek. Sadiztik Impaler haalt bij lange na niet het sterke niveau van die band en men vervalt eerder in geforceerd hard zijn dan in het spelen van sterke songs.

Hoezeer ik ook zou willen dat ook Signapore een leuk bandje uit het genre heeft, ik kan deze band niemand aanraden. Wellicht dat de allerergste lawaailiefhebbers hier wat mee kunnen, maar dat betwijfel ik.
Rotzooi dus, het enige positieve dat ik zo kan bedenken is dat de plaat is gelimiteerd tot 2000 stuks, waardoor je minder kans hebt deze cd ergens tegen te komen. De gewilde Sadiztik Supremacy zal hier dus niet mee bereikt worden. En heren, kom eens met wat beters dan een zoveelste Black Fucking Metal .

Tracklist
1. Unholy Vengeance Personification
2. Black Fucking Metal
3. Conquered by Evil
4. Warriors Ov Satan
5. Sarcophagus Ov the Undead
6. Rides Ov Perversion
7. Bestial Syonan - to Eastern Predator

Score: 43 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 20 februari 2006

Meer Sadiztik Impaler:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.