Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalcover van A-Ha’s jarentachtighit Take On Me?

A Hero For The World [2024]
Cipher [2017]
Déhà [2020]
Emil Bulls [2001]
Fueled By Fear [2026]
Incursed [2017]
Iron Savior [2026]
Jonathan Young & SixteenInMono [2019]
Leo [2014]
Leprous [2025]
Mägo De Oz [2006]
Mortemia & Marcela Bovio [2026]
MxPx [1995]
Northern Kings [2008]
Otu [in Rammstein-stijl, 2025]
Otu [in System Of A Down-stijl, 2022]
PelleK & ERock [2014]
Posehn & guests [2019]
Reel Big Fish [1996]
Thy Sanatorium [2026]
Triphon [2014]
Vision Divine [2002]
Weezer [2019]
Worgohm [2025]
een andere coverversie

[ Uitslag | Enquêtes ]

    1 juli:
  • The Black Crowes
  • 2 juli:
  • Masacre en Dauthuz
  • 3 juli:
  • Boneripper, Trickstate en Bot Mes
  • Sea of Consciousness, Dance With Dragons en Mosaic
  • 4 juli:
  • Bold, Contention en Clique
  • PPTA en Plusminus
  • Regressive Hypnosis, Seventh Dimension en Incidense
  • 5 juli:
  • Nunslaughter en The Black Moriah
  • 7 juli:
  • Uada
Kalender
Vandaag jarig:
  • Buddy Lackey (Psychotic Waltz) - 60
  • Ralf Gyllenhammar (Mustasch) - 60
  • Rick Hunolt (Exodus) - 63
  • Roddy Bottum (Faith No More) - 63
  • Rolf "Rock 'N' Rolf" Kasparek (Running Wild) - 65
  • Stephen Stickler (fotograaf)† - 61
  • Tommy Newton (Victory) - 69
  • Vito Bratta (White Lion) - 65
  • Willie Dixon† - 111

Vandaag overleden:
  • Cub Koda (Brownsville Station) - 2000
Review

Trauma - Imperfect Like A God
Jaar van release: 2003
Label: Adipocere Records
Trauma - Imperfect Like A God
Doodmoe zou ik ervan worden om als Poolse death metalband zo ongeveer in iedere recensie vergeleken te worden met Vader en Decapitated. Vooral aangezien de heren al vanaf 1986 bestaan en met Imperfect Like A God alweer hun vierde album afleveren. Ik zou dan ook graag een uitzondering maken met deze recensie door Trauma eens níet met de meest prominente Poolse houthakkers te vergelijken, maar om heel eerlijk te zijn klinkt deze cd nu eenmaal ook gewoon als Vader en Decapitated. Meer kan ik er ook niet van maken.

De negen nummers op Imperfect Like A God zitten strak in elkaar en weten, hoewel ze duidelijk niets toe te voegen hebben aan het genre, zeker te boeien. Brulboei Artur Chudewniak beschikt over een goed in het gehoor liggende strot en wordt goed aangevuld door de strak spelende gitaristen. Drummer Arkadiusz Sinica knuppelt vakkundig ieder gaatje dicht. Vanwege de afwisselende passages en overtuigende versnellingen behoren het titelnummer en Beyond the Perception tot de hoogtepunten van dit album.

Veel meer valt er in feite niet over een album als dit te vertellen. Aangezien deze band al meer dan een decennium dezelfde soort muziek maakt en de heren dat ook altijd wel zullen blijven doen, weten mensen die deze band al van een ouder album kennen wat te verwachten. Liefhebbers van typische Poolse death metal zullen hier ook wel een paar uurtjes plezier aan beleven.

Tracklist:

1. Blade Under Your Throat
2. The Hidden Seed
3. The Madness Here
4. Beyond the Perception
5. Imperfect Like a God
6. Make Me Blind
7. Spiritual Disorder
8. Perplexity of Truths
9. Outrage to Fools

Score: 75 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 11 oktober 2004

Trauma - Imperfect Like A God
Reactie van Een_Metalfan op 12-10-2004 om 09:32u

Heb jij een speciale reden ervoor dat je goede albums matig becijferd en matige albums als goed becijferd? Je kan met zekerheid stellen dat een review van jou die tussen de 60-75 gekeurd wordt een absoluut klassealbum is, en boven de 75 een matig album.

Trauma - Imperfect Like A God
Reactie van Draconian op 14-10-2004 om 06:51u

Nou, als ik een album tussen de 60 en 70 punten geef, gaat het echt om een standaardwerkje. Dit album is op zich genomen best goed, maar zo onorigineel dat ik het een beetje overdreven vind om meteen met 85 punten of meer te gaan smijten. Voor de rest lijkt me dit puur een kwestie van smaak.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.