Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van Accept?

Accept [1979]
I’m A Rebel [1980]
Breaker [1981]
Restless And Wild [1982]
Balls To The Wall [1983]
Metal Heart [1985]
Russian Roulette [1986]
Eat The Heat [1989]
Objection Overruled [1993]
Death Row [1994]
Predator [1996]
Blood Of The Nations [2010]
Stalingrad [2012]
Blind Rage [2014]
The Rise Of Chaos [2017]
Too Mean To Die [2021]
Humanoid [2024]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    1 augustus:
  • Anette Olzon
  • Savatage
  • Wacken Open Air
  • 2 augustus:
  • Deicide en Angelus Apatrida
  • Evoken, Todomal, Phlebotomized en Noctambulist
  • 3 augustus:
  • Alien Ant Farm
  • 4 augustus:
  • Sacred Reich, Angelus apatrida en Velozza
  • 5 augustus:
  • Misery Index en Carnation
  • Opeth
  • Phil Campbell's Bastard Sons
  • Sacred Reich, Angelus Apatrida en Velozza
  • 6 augustus:
  • Alcatraz
  • Luna Kills
  • 7 augustus:
  • Alcatraz
Kalender
Vandaag jarig:
  • Boz Burrell (Bad Company)† - 80
  • Dan Donegan (Disturbed) - 58
  • Dave Colwell (Bad Company) - 62
  • Joe Elliott (Def Leppard) - 67
  • Louis Dambra (Sir Lord Baltimore)† - 76
  • Marc Hudson (Dragonforce) - 39
  • Ronny Milianowicz (Sinergy) - 52
  • Thomas Caser (Visions Of Atlantis) - 47
  • Tommy Bolin (Deep Purple)† - 75

Vandaag overleden:
  • Frances Farmer (acteur) - 1970
Review

Temple Of Eternity - Promo 2003
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Temple Of Eternity - Promo 2003
Deze band uit Heereveen maakte in het verleden al een drietal demo's. Op die drie schijfjes stonden meestal dezelfde nummers. Nu, twee jaar na de laatste demo, brengen ze een nieuwe demo/promo uit. Het is een beetje een magere oogst want dit schijfje klokt niet langer dan een dikke tien minuten. We krijgen slechts vier nieuwe thrash/death nummertjes aangeboden.

Het eerste dat opvalt is de underground productie; het geheel klinkt niet erg vet. Maar gelukkig is de productie wel in balans en kan je de gitaar-en baslijnen uit elkaar houden. De productie knalt dus niet maar is wel overzichtelijk. 'Chrushing the demon' is een leuk en melodieus nummer; het refrein blijft hangen en in het zieke mid tempo stukje maken me kennis met de zieke gruntstem van zanger Sito. Het tweede en derde nummer raken me persoonlijk wat minder omdat de nummers iets te standaard en weinigzeggend zijn (ondanks een mooie gitaarsolo en een paar leuk riffs). Het afsluitende 'Betrayal' is een tof Obituary-achtig mid tempo death metal nummer.

Een leuke promo, en het kan nog alle kanten uit met deze band. Hopelijk verschijnt er volgend jaar niet 'Promo 2004' maar een meer professionele mini-cd waar iets meer geld in wordt gestoken. Je moet zeker eens een kijkje nemen op hun mooie site waar je ook gratis enkele mp3's kunt downloaden. Punten zijn niet echt van toepassing.

Tracklist:
1. Crushing the demon
2. Soulsearcher
3. Nymphomaniac
4. Betrayal

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 27 december 2003

Meer Temple Of Eternity:

Temple Of Eternity - Promo 2003
Reactie van kiske op 27-12-2003 om 14:20u
Score: 50 / 100

Ik vind het opzich een leuk nummer alleen die vent moet z'n bek houden. De promo van 2001 vind ik daar in tegen stukken beter en krijgt in plaats van een 50 van de 2003 promo een 75 want hier kom je wel een normaal stem tegen en op 2003 NIET

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.