Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Sepsism - To Prevail in Disgust
Jaar van release: 2003
Label: From Beyond Productions
Sepsism - To Prevail in Disgust
Na het in eigen beheer uitgebrachte mini album Severe Carnal Butchery zit deze Death metal band uit Californië weer op een label en wel op het Nederlandse From Beyond. Sepsism speelt brute death metal met brute teksten en brute zang. Met tien keiharde songs probeert Sepsism zichzelf weer op de death metal kaart te zetten van de wereld na de afwezigheid . En daar zijn ze op zich best redelijk in geslaagd. Van melodie heeft de band nooit gehoord en het is dan ook agressie en goorheid dat de boventoon voert op dit aardige album. Snelle blastbeats , ontzettend gave mid-tempo tussenstukken en enkele (horrorfilm) samples zorgen voor de nodige afwisseling in de muziek. Daaroverheen knarsend en vies gitaarwerk, een zanger die klinkt als een gemuteerd monster dat stikt in z'n eigen kots en uitstekend basgitaar werk. Een ontzettend diepe grunt en een soms ietwat overdreven scream/grunt wisselen elkaar af.

Er word uitstekend gespeeld, het klinkt lekker underground en is pure Amerikaanse death metal zonder invloeden van buitenaf. Absoluut niet orgineel maar wel heel erg lekker en met zieke knallers als Concealed in Fles en The Bitter End blijft er niets meer heel van je huiskamer. Opgefokt, agressief en grenzeloos brutaal. Dat zijn de beste benamingen. Helaas is de productie aan de doffe kant, maar ondanks dit euvel is wel alles goed te horen.

Als conclusie kunnen we stellen dat Sepsism met dit tweede volledige album een heel aardige cd heeft afgeleverd. Nergens orgineel en ook nergens rustig of toegankelijk. Dat is natuurlijk ook allerminst de bedoeling en lekker spelen staat voorop bij deze band. Ik ben benieuwd naar meer materiaal van deze band en kan alleen maar zeggen dat de echte underground death metal fans hun weg wel zullen vinden naar deze schijf in de winkels. Helemaal niet slecht gedaan hoor. Een lekker half uurtje death metal.

Tracklist
1. Concealed in Flesh
2. Soiled with Corruption
3. The Bitter End
4. Festering Within
5. Advanced Mental Collapse
6. Morbid Consumption
7. Torn from Innocense
8. Deadly Enigma
9. Hideous Deformity
10. Beyond Insanity

Score: 72 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 25 juni 2003

Meer Sepsism:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.