Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
  • 25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
  • 26 juni:
  • Jera On Air
  • Walg en Griis
  • 27 juni:
  • Aeveris, The Dirty Scums, Promise Down, Signs Of Algorithm en Powerslave
  • Jera On Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrea Garavaglia (Mesmerize) - 54
  • Anette Olzon (Nightwish) - 55
  • Arild Christensen (The Sins Of Thy Beloved) - 50
  • Brandon Flowers (The Killers) - 45
  • Don Airey (Deep Purple) - 78
  • Frederik Ehmke (Blind Guardian) - 48
  • Joey Kramer (Aerosmith) - 76
  • John Mitchell (Arena) - 53
  • Louiche Mayorga (Suicidal Tendencies) - 63
  • Mark Brzezicki (Big Country) - 69
  • Matteo Di Gioia (Destrage) - 41
  • Mike Einziger (Incubus) - 50
  • Oscar Lecina (Hapax) - 52
  • Pasi Ristolainen (Dreamtale) - 56
  • Ray Davies (The Kinks) - 82
  • Sascha Konietzko (KMFDM) - 65

Vandaag overleden:
  • John Lee Hooker - 2001
Review

Ministry - Adios... Putas Madres (dvd)
Jaar van release: 2009
Label: 13th Planet Records
Ministry - Adios... Putas Madres (dvd)
Eerder dit jaar kwam het allerlaatste livealbum Adios... Putas Madres van Ministry uit. Hoewel de band al dik een jaar niet meer op de planken te vinden is, krijgen de ware fans nu ook nog een afscheidsdvd voor de kiezen. Voor de ware fans? Ja, aangezien mensen die niks of weinig met de band hebben gehad, nu ook deze dvd rustig in de schappen kunnen laten liggen. Dat neemt niet weg dat Al Jourgensen en zijn consorten toch met een behoorlijke dvd op de proppen komen.

De visuele versie van Adios... Putas Madres bestaat uit twee schijfjes. De eerste zijn verschillende livebeelden van de allerlaatste wereldtournee van de band. Hoewel de tracklist met het livealbum verschilt, is ook hier het grootste deel van de nummers te vinden op de laatste drie studioalbums. Pas vanaf So What speelt Ministry ook wat ouder werk. Met een uiterst macabere cover van What A Wonderful World wordt dit deel van de dvd afgesloten. Het geluid is prima. De opnames zijn van verschillende concerten en er wordt voortdurend tussen de beelden geschakeld. Hierdoor komt deze dvd nogal hyperactief over. Al met al een degelijke concertregistratie, al komt het met veertien tracks wat magertjes over. Vooral als je weet dat Ministry een enorm repertoire heeft opgebouwd in al die jaren.

Op disc twee zit de onvermijdbare documentaire. Deze is alleen interessant voor de ware Ministry-fanaat. Het is een mager document van krap vijfendertig minuten, waar korte livebeelden worden afgewisseld met backstagemateriaal en korte interviews. Anekdotes worden er alom verteld en die zijn toch best leuk om aan te horen. Maar niet meer dan dat.

Ministry is niet meer en dit is het laatste teken van leven van de band. Bijzonder is deze dvd overigens niet. Zo hier en daar schiet het allemaal toch even wat tekort. Het is allemaal best vermakelijk zo nu en dan maar er had veel meer ingezeten. Een bijzondere band verdient een bijzonder afscheid. En dat is deze dvd niet echt geworden. Helaas.

Tracklist:
1. Let’s Go
2. The Last Sucker
3. Worthless
4. Lieslieslies
5. Watch Yourself
6. Life Is Good
7. No W
8. Rio Grande Blood
9. Señor Peligro
10 .So What
11. N.W.O
12. Just One Fix
13. Thieves
14. What A Wonderful World (Louis Armstrong-cover)

Score: 68 / 100

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 25 juli 2009

Meer Ministry:

Ministry - Adios... Putas Madres (dvd)
Reactie van Een Metalfan op 26-07-2009 om 13:01u

onvermijdbaar is geen woord. het is onvermijdelijk

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.