Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alfred Romero (Dark Moor) - 45
  • Bruno Lévesque (Dark Omentia) - 53
  • Frontenac Borealys (Cryptic Summoning) - 53
  • Jeroen de Brauwer (Consensus) - 42
  • John Konesky (Tenacious D) - 45
  • Justin Chancellor (Tool) - 54
  • Matt Sorum (Guns N' Roses) - 65
  • Per Möller Jensen (The Haunted) - 52
  • Phil Baheux (Channel Zero)† - 58
  • Seigneur Pȃquet (Cryptic Summoning) - 44

Vandaag overleden:
  • Hank von Hell (Turbonegro) - 2021
  • Kevin DuBrow (Quiet Riot) - 2007
Review

Fleshgod Apocalypse - Oracles
Jaar van release: 2009
Label: Willowtip Records
Fleshgod Apocalypse - Oracles
In Italië hebben de brute hakkelaars het word van vleesmutilatie goed opgepakt. Vorig jaar hoorde de laatste Hour of Penance tot de noemenswaardige blasters, dit jaar neemt de brulboei plaats op de drumkruk van Fleshgod Apocalypse en wordt het debuut Oracles met sloopkogel en heipaal aan de critici geïntroduceerd.

De criticus in mij zingt op het gemakje “hallelujah!” Eindelijk weer een album waarop technische death metal zich van de bekoorlijke kant laat zien, in plaats van de gebruikelijke sportieve. Geen race, geen jump, het is muziek waar het pizzaminnend volk mee bezig is. De technische riedels hebben niet het hoogste woord, maar zijn keurig verweven met de rest van de supplementen die tezamen ijzersterke nummers funderen. Snelheid, strakke speelskills, uitdagende riffs, bulderende presentatie en een kleine vleug melodie voor de afwerking. Fleshgod Apocalypse werpt zich met brute resolutie de markt op, vele concurrenten simpelweg verpletterend.

Met een sterk, overtuigend agressief en temperamentvol album kan het niet missen dat Fleshgod Apocalypse binnen de kortste keren tot de top van de underground zal horen. Helemaal verrassend is Oracles echter niet, de muziek is redelijk met Hour Of Pennance vergelijkbaar, echter zijn de nummers van Fleshgod Apocalypse iets diverser en voller qua afzonderlijke actie. Overigens wens ik de piano-intermezzo’s, intro’s en outro’s wel de fik toe. Nee, zo’n muur van dood en verderf dient geenszins te worden onderbroken door een controversiële, “gevoelige” noot.

Tracklist:
1. In Honour Of Reason
2. Post-Enlightenment Executor
3. As Tyrants Fall
4. Sophistic Demise
5. Requiem In SI Minore
6. At The Guillotine
7. Embodied Deception
8. Infection Of The White Throne
9. Retrieving My Carcass
10. Oracles

Score: 82 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 28 mei 2009

Meer Fleshgod Apocalypse:

Fleshgod Apocalypse - Oracles
Reactie van metalhead666 op 28-05-2009 om 21:10u
Score: 90 / 100

Megavette cd met een goede review!! Hij is inderdaad vergelijkbaar met Hour of Penance. Met deze 2 albums ben je wel een tijdje stil.....

Fleshgod Apocalypse - Oracles
Reactie van Shockwave op 29-05-2009 om 18:28u
Score: 86 / 100

"Overigens wens ik de piano-intermezzo’s, intro’s en outro’s wel de fik toe. Nee, zo’n muur van dood en verderf dient geenszins te worden onderbroken door een controversiële, “gevoelige” noot."

Dan heb je er echt geen reet van begrepen.

Fleshgod Apocalypse - Oracles
Reactie van PieterPost op 30-05-2009 om 17:43u

Jammer dat er zo weinig van dit soort bands zijn!

Fleshgod Apocalypse - Oracles
Reactie van Trey op 14-07-2009 om 00:04u
Score: 90 / 100

Ben het eens met Shockwave: die klassieke stukken horen naar mijn mening echt bij het album. Ik kreeg er een beetje een Silence of the Lambs-gevoel bij :-)

Live vond ik ze niet zo denderend. Op cd wel, zeker met zo'n bovengemiddelde production.

Fleshgod Apocalypse - Oracles
Reactie van Mark op 05-09-2009 om 16:08u
Score: 90 / 100

Verassende release, een goede eigen stijl. Alles is retestrak ingespeeld, met een lekker vleugje melodie erdoor.

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.