Alcatraz
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit de loopbaan van Ozzy Osbourne?

Bark At The Moon
Black Sabbath
Changes
Children Of The Grave
Close My Eyes Forever
Crazy Train
Dreamer
Flying High Again
God Is Dead?
I Don’t Wanna Stop
Iron Man
Mama, I’m Coming Home
Miracle Man
Mr. Crowley
N.I.B.
No More Tears
Over The Mountain
Paranoid
Patient Number 9
Perry Mason
Sabbath Bloody Sabbath
Shot In The Dark
Symptom Of The Universe
War Pigs
een ander Black Sabbath- of solonummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    31 juli:
  • Wacken Open Air
  • 1 augustus:
  • Dogma
  • Wacken Open Air
  • 2 augustus:
  • Undeath en Celestial Sanctuary
  • Wacken Open Air
  • 3 augustus:
  • Forbidden, Warbringer en Headless Hunter
  • Helmet
  • 4 augustus:
  • Fit For A King en Angelmaker
  • Steve Harris British Lion en Tony Moore's Awake
  • 6 augustus:
  • Dimmu Borgir, Abbath, Doom Occulta en Gaerea
Geen concerten bekend voor 31-08-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alexander Krull (Atrocity) - 55
  • Alissa White-Gluz (Arch Enemy) - 40
  • Bill Berry (R.E.M.) - 67
  • John 5 (Rob Zombie) - 55
  • Laura Guldemond (Burning Witches) - 37
  • Matthew "M. Shadows" Sanders (Avenged Sevenfold) - 44

Vandaag overleden:
  • Guido de Jongh (Devious) - 2023
Review

The Sorrow - Origin Of The Storm
Jaar van release: 2009
Label: Drakkar Records
The Sorrow - Origin Of The Storm
Hoewel ook The Sorrow de inmiddels bekende melodieuze death metal(core) speelt, doet de band dat zeker niet slecht. Waar veel bands na verloop van tijd irriteren, daar blijven de nummers van deze Oostenrijkers juist hangen. Dat maakt absoluut het verschil. Het is een verademing om te horen dat de clean zang eens niet zeikerig is en dat de agressieve zang niet al te monotoon klinkt. Origin Of The Storm is daarmee misschien geen meesterwerk geworden, maar wel een aanrader voor liefhebbers van zowel In Flames als Caliban.

Het betekent dan weer niet dat The Sorrow een letterlijke kopie is van die twee bands. Deze heren spelen net wat meer met melodie en op een overdaad aan breakdowns hoeven we ook niet te rekenen. Men doet vooral niet te moeilijk. De gitaristen spelen bijvoorbeeld zeer doeltreffende riffs en de drummer doet ook nergens hele aparte dingen, zodat de aandacht niet onnodig afgeleid wordt. Dankzij de spetterende productie zorgt de band ervoor dat het nergens te gewoontjes klinkt en dat is in dit uitgemolken genre al heel wat. Daarnaast bestaat de band uit goede muzikanten. Het strakke spel, de mooie melodielijnen en het uitstekende geluid zorgen voor een dikke voldoende. Minpunten krijgt de band dan weer voor de verwijfde emo kapsels.

Tracklist
1. Apnoia
2. Where Is The Sun?
3. My Immortal Guardian
4. Scars
5. Eyes Of Darkness
6. Raising The Devil
7. Anchor In The Storm
8. From This Day On
9. Heaven Is No Place For Us
10. Collector Of Tears
11. Faceless
12. Day Of The Lord

Score: 75 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 19 februari 2009

The Sorrow - Origin Of The Storm
Reactie van Jim op 06-03-2009 om 19:14u

Dat laatste zinnetje...heb je toch niet echt gedaan he? Het gaat hier om de muziek hoor.

The Sorrow - Origin Of The Storm
Reactie van Wout op 28-03-2009 om 13:53u
Score: 80 / 100

Erg goede cd. Ik heb ook het gevoel dat wanneer je een band op uiterlijk gaat beoordelen je niet helemaal op de juiste plek zit als reviewer.
Zouden we dan ook niet die mannen met aan de achterkant een tapijt en aan de voorkant nog drie sprieten moeten benadelen?

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.