Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ben Varon (Amoral) - 42
  • Edd Griles (regisseur)† - 80
  • George Aspiotis (Spitfire) - 52
  • Herman Rarebell (Scorpions) - 76
  • Jan Kuehnemund (Vixen)† - 72
  • Jeff Ward (Nine Inch Nails)† - 63
  • Jonathan "Johnny Christ" Seward (Avenged Sevenfold) - 41
  • Kirk Hammett (Metallica) - 63
  • Stefan Zobel (Boomerang) - 54
  • Stian Tomt "Shagrath" Thoresen (Dimmu Borgir) - 49

Vandaag overleden:
  • Bjørn Müller (Backstreet Girls) - 2024
  • Malcolm Young (AC/DC) - 2017
  • Michael Kamen (componist) - 2003
  • Mick Rock (fotograaf) - 2021
Review

Heralder - Twilight Kingdom
Jaar van release: 2008
Label: Twilight Zone Records
Heralder - Twilight Kingdom
De band Heralder die uit maar liefst acht leden bestaat heeft duidelijk goed geluisterd naar de composities van folk/pagan hoogtepunt Falkenbach. Waar de epische klanken van Falkenbach herinneringen oproepen aan vervlogen tijden vol heldhaftige Vikingen en mystiek weet Heralder slechts herinneringen op te roepen aan de tijd dat men de primitieve muziekinstrumenten nog niet zuiver kon stemmen. Hoewel de algehele productie voor een debuutalbum nog best acceptabel genoemd mag worden, zorgen andere problemen voor een uiteindelijk matig schijfje.

Veel ellende had voorkomen kunnen worden als de band het simpele motto ‘meer is minder’ had omarmd. Eén vocalist was voor Heralder echter niet genoeg en daarom wordt de prima grunter Björn Hacket (die overigens beter niet clean kan zingen) bijgestaan door de dames Tina en Steffi, die met hun akelig vlakke en valse stemgeluid het album om zeep helpen. Misschien wilde Heralder met het toevoegen van twee zangeressen inspelen op de huidige populariteit van metalbands met zangeressen, maar geslaagd is het op Twilight Kingdom zeker niet.
Verder zijn de nummers op het album geen van allen echt bijzonder en vervallen ze vooral veel in herhaling. Waar ik bij andere bands in het genre het gevoel heb dat er daadwerkelijk een paar Vikingen staan te headbangen krijg ik bij de nummers van Heralder meer het gevoel dat er een paar verklede Duitsers anno 2008 net doen alsof ze Vikingen zijn. Het muzikale geheel mist de kracht die ze als band proberen uit te stralen. Met acht bandleden zou het toch mogelijk moeten zijn om al die creativiteit te bundelen, maar verder te gaan dan een plaat vol olijke refreintjes en riedeltjes gaat Heralder niet.

Al met al heeft Heralder me met hun eerste album niet weten te overtuigen. Het is simpelweg zo dat er in het genre folk/pagan heel wat betere bands te vinden zijn die over veel meer creativiteit en muzikaliteit beschikken. Aan de andere kant is Twilight Kingdom slechts een debuutalbum, dus wie weet gooit Heralder de slechte zangeressen overboord en worden er wat compositielessen genomen, zodat het volgende album wel voldoening geeft.

Tracklist:
1. Introduction
2. Twilight Entrance
3. Cold Dark Walls
4. Queen of Snowfall
5. The Crimson Gloom
6. The King's Return
7. Battleground
8. Secret of Silence
9. A Legend of Victory
10. The Forest hidees the Prize of Wisdom

Score: 55 / 100

Reviewer: Ruben
Toegevoegd: 15 juli 2008

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.