Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Misery Speaks - Catalogue Of Carnage
Jaar van release: 2008
Label: Drakkar Productions
Misery Speaks - Catalogue Of Carnage
Misery Speaks was voor mij tot Catalogue Of Carnage nog een onbeschreven blad, maar dit blijkt alweer het derde album van deze Duitsers te zijn.

Wat geboden wordt is pompende death metal met een flinke thrash inslag en zo nu en dan een melodie, zonder echter te mooi en In Flameserig te gaan klinken. Bands die als referentie zouden kunnen dienen zijn zonder meer Hatesphere, All Shall Perish en Heaven Shall Burn (maar dan duidelijk meer metal dan core). Misery Speaks speelt bijzonder strak en het vakmanschap is duidelijk te horen, alleen zou soms de zanger nog iets meer een eigen en wellicht origineler geluid kunnen ontwikkelen. Over het algemeen wordt het gaspedaal flink ingetrapt, maar er is ook tijd voor nuance, bijvoorbeeld in ingetogen middenstuk op Sentiment Is Missing. Of luister eens naar het aan Amon Amarth herinnerende Lay This Burden Down en het afsluitende Fall Of Envy.

Origineel is Catalogue Of Carnage geenszins, maar toch weet het album op alle fronten te overtuigen en hoor je dat de band bijzonder veel tijd aan de composities heeft besteed, zo blijf je bij elke luisterbeurt geboeid. Ook heb ik zo’n vermoeden dat deze band live staat als een huis (met heel dikke betonnen muren!).

Tracklist:
1. The Scavenger
2. Sentiment Is Missing
3. Guilty As A Sin
4. To My Enemies
5. Lay This Burden Down
6. Catalogue Of Carnage
7. Engraved In Stone
8. Sounds Of Brutality
9. Storm Of Ideals
10. Fall Of Envy

Score: 81 / 100

Reviewer: Jan
Toegevoegd: 21 juni 2008

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.