Fleddy Melculy
Enquête

Volgens gitarist Slash neemt Guns N' Roses in 2027 een pauze van het touren, om aan een nieuw album te kunnen werken. Kijk jij uit naar een kersverse studioplaat?

Ja, laat maar komen
Ach, ik zal er wel naar luisteren, maar met lage verwachtingen
Eerst zien, dan geloven, die geplande cd komt er wellicht nooit
Nee, het oude werk is gaaf, maar nieuw materiaal hoeft van mij niet
Nee, Guns N' Roses heeft mij nooit geïnteresseerd
Nee, laat Slash zich concentreren op zijn werk met Myles Kennedy
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    28 oktober:
  • Beast In Black, Sonata Arctica en Frozen Crown
  • Clawfinger
  • Geoff Tate's Operation Mindcrime en James Keegan
  • 29 oktober:
  • Geoff Tate
  • 30 oktober:
  • Danko Jones en Split Dogs
  • Floor Jansen
  • Focus
  • Kamelot, Xandria, Leaves Eyes' en Elegy
  • Marko Hietala
  • Suffocation, Despised Icon, Carnifex en Gates Of Hell
  • 31 oktober:
  • Danko Jones en Split Dogs
  • Funeraria, Veenlijk, Gogmagore én Anapoda
  • Kamelot, Blackbriar, Exit Eden en Temperance
  • MagnaCult en Terradown
  • Man As Plague en Loyalty Ends Here
  • Marko Hietala (DE)
  • Suffocation, Despised Icon, Carnifex en Gates Of Hell
  • Timo Tolkki plays Stratovarius
  • Vengeance en Sin City Rebels
  • 1 november:
  • Any Given Day
  • Danko Jones
  • Floor Jansen
  • Hippotraktor en Hypno5e
  • Ignite en Cancer Bats
  • MaYaN en Dear Mother
  • Suffocation, Despised Icon, Carnifex en Gates Of Hell
  • Valley Of The Sun en Kraakis Voodoo
  • 2 november:
  • Erra, Currents, Caskets en Aviana
  • 3 november:
  • Carpenter Brut, Health en Vowws
  • Nicko McBrain
  • Puscifer en Dave Hill
    28 november:
  • Fleddy Melculy
  • The Progspace 10 years anniversary: The Aurora Project, Soulsplitter, Feather Mountain, Ihlo, An Abstract Illusion, Persefone
Kalender
Vandaag jarig:
  • Akos Pirisi (To-Mera) - 50
  • Bahij Ghatta (The Hourglass) - 41
  • Daniele Fuligni (Kaledon) - 44
  • Dave Wyndorf (Monster Magnet) - 70
  • Desmond Child (songwriter) - 73
  • Gerald "Jezz" Woodruffe (Black Sabbath) - 75
  • Howard Blake (componist) - 88
  • Malthus (Hellsaw) - 44
  • Sathur (Shores Of Sheol) - 39
  • Timi Hansen (Mercyful Fate)† - 68

Vandaag overleden:
  • Christian Loos (Funeral) - 2006
  • Jerry Lee Lewis - 2022
Review

Gotmoor - Vlaemsche Premitieven
Jaar van release: 1999
Label: ISO 666
Gotmoor - Vlaemsche Premitieven
Hoera!!
Naast Ancient Rites en Enthroned heeft Belgie er weer een band van niveau bij, namelijk Gotmoor!!!! Sommige mensen weten dat ik groot liefhebber ben van legendes en de oude Nederlandse taal. Laat deze band met 'Vlaemsche Premitieven' ze nou eens allebei gebruiken.

Als eerste moet ik er wel bij zeggen dat 'Vlaemsche Premitieven' niet een nieuw album is van deze Vlaamsche heren,maar een verzameling van de twee demo's 'Dicht bi den Heerd en 'Uit den donkeren gron Gerezen'.

De cd begint gelijk volle bak met 'Vlaamsch Verdriet', een zeer goed nummer dat gelijk al de capaciteiten van deze heren laat horen,ook interessant is het akoustische gitaarstuk in het midden van het nummer.Na het openingsnummer gaan we verder met het wat kortere nummer 'Vergane Glorie' ,weer zelfde snelheid,(denk aan drumcomputer die blijft hangen op 250 bpm) maar toch wel bombastischer door de middeleeuwse keyboarddeuntjes. Volgende nummer genaamd 'Halewijn' blaast ook als een gek,zit weer in de zelfde richting,maar 't word zo gespeeld dat het geen moment verveeld. Hoogtepunt van de eerste helft is toch wel 't laatste nummer,'Circus van de Dood'.Dit nummer heeft gewoon een soort middeleeuwse,lugubere sfeer die als je tekst leest,je meesleuren in de tijd van de heksenvervolgingen.

Het tweede deel van de demo begint met het Intro(ll),waarna de hel gelijk weer lostbarst met 'Onder den Englantier',toch wel mijn favo nummer van de hele cd,dit nummer heeft gewoon die snelheid,furie,sfeer zoals goeie blackmetal moet klinken,en nee ik ga hier geen true en niet true conversatie beginnen.(let wel,op deze demo hadden ze een andere zanger en nog wat andere line-up veranderingen ondergaan). De zang klinkt op deze helf ook een stuk beter bij het geheel. Clauwwaert perst de meest onmenselijke krijsen uit zn strot en Storm (eerder nog drum en bas) drumt er als een bezetene op los.

De volgende nummers razen voort in de stijl die je naar het luisteren van de eerste helft al helemaal kunt dromen,(ja,zo goed blijft het hangen ja),met zelfs nog even een melodieus uitstapje in De Lorelei. De volgende twee nummer razen weer als een trein voorbij en dan zijn we alweer bij het laatste nummer,het Outro(ll). Dit is een andere versie van het intro,nu niet gespeeld met keyboard,maar met drums. Voor mensen die net zo als ondergetekende van razende, nederlandstalige en geschiedenis verantwoorde blackmetal houden,is dit een onmisbare schijf.

Score: 98 / 100

Reviewer: Esgaroth
Toegevoegd: 20 november 2002

Meer Gotmoor:

Gotmoor - Vlaemsche Premitieven
Reactie van Een_Metalfan op 21-11-2002 om 21:30u
Score: 1 / 100

Mooi reviewtje douwe... goed werk

Zoeken
    26 oktober:
  • Herzog (Belgium) - Mugwort
  • 30 oktober:
  • Acherontas - Praxis I – XXX Years Anniversary of Magick and Metamorphosis
  • Avaland - Chemical Poetry
  • Carmeria - Ex Cathedra
  • Cirith Ungol - All The Shadows
  • Cryptorium - Through the Bowels of Ceaseless Dissonance
  • Deathwards - Realms Of Sin
  • Dream Unending - Certain Uncertainties
  • Electric Guitars - What Are We Waiting For
  • Embrace of Thorns / Invocation (Chile) - Invoking the Noumenon / Crushing the Feeble Messianic Embrace (split)
  • Enslaved - Mið
  • Exhumed / Nunslaughter / Molder / Traffic Death - 4 Way Split
  • Fleddy Melculy - L'Avocat Du Diable
  • GABRIEL LEJEUNE - Pyrmamids
  • Gammacide - Toxic Mercenaries
  • Grotesqueries - Nightmare Delirium
  • Korrupt - The Weight We Carry
  • Laser Dracul - Hin Håle Blues
  • Lumsk - Einsemda
  • MASTER BOOT RECORD - COMPUTER METAL
  • Moonwraith - To The Woods
  • Noothgrush - Man is His Own Tormentor
  • Radbraker - When the mist falls...
  • Rattlesnakes - Shadows In The Night
  • Sarcator - The Ones We Follow
  • Somnent - Heirloom
  • Temple Nightside - Cenotaph Severance LP/CD
  • The Astral Prophets - Invasion
  • The Curse Made Flesh - To Each Their Hell
  • Traumatomy - Ascension Of The Ineffable
  • TROLLDOM - Tronen
  • Velnias - Substrate Haruspex
  • Vermianaevus - Vermianaevus
  • Vigil - Primordial Rites
  • VIGIL (Virginia) - Primordial Rites
  • Within The Realm - ...Of Systemic Decay
  • Xentrix - Allied With The Enemy
  • 31 oktober:
  • Arckanum - Beswärjelsin
  • Arckanum - Beswörilsin
  • Dread Witch - Cult
  • Necroseminal Spatter - Sick Ways to Sodomy
  • Powermönger - Powermönger
  • 1 november:
  • Dantalion - Dantalion
Helldorado

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.