Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 oktober:
  • All Them Witches en Elder
  • Disturbed en Megadeth
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Matos (Angra)† - 53
  • Cesare Codispoti (Tystnaden) - 47
  • Gary D'Eramo (Node) - 54
  • Giovanni Santini (Thy Majestie) - 47
  • Howie Weinberg (technicus) - 72
  • Jeff Loomis (Nevermore) - 54
  • John Haughm (Agalloch) - 50
  • Mattias Marklund (Vintersorg) - 51
  • Paolo Gregoletto (Trivium) - 40
  • Pete Agnew (Nazareth) - 79
  • Steve Berlin (Los Lobos) - 70
  • Steve Gaines (Lynyrd Skynyrd)† - 76

Vandaag overleden:
  • Börje "The Boss" Forsberg (producent) - 2017
  • David Andersson (Soilwork) - 2022
  • Martin Kearns (Bolt Thrower) - 2015
Review

Paint It Black - New Lexicon
Jaar van release: 2008
Label: Reflections Records
Paint It Black - New Lexicon
Zijn de eerste elpees van Black Flag het summum van muziek voor U? Dan is Paint It Black vast iets wat U ook zal smaken. Deze Amerikaanse band werd in 2002 opgericht en brengt met dit New Lexicon zijn derde ode aan ouderwetse 80’s hardcore punk. Met (ex-)leden van Kid Dynamite, Lifetime en The hope Conspiracy in de gelederen brachten ze ook al drie bezoekjes aan Europa zodat de oplettende concertganger deze band misschien al eens aan het werk heeft gezien in een voorprogramma.

De vijftien songs worden in een half uur er door gejaagd en zijn zeer geschikt voor lui die kicken op oude regelloze muziek waar de hoeveelheid hardcore en punk mooi in evenwicht zijn. Het is spontane muziek, met het hart op de goede plaats en er is niet teveel gesleuteld aan de songs zodat er ook een streep nonchalance is blijven hangen. Toch zit er ook iets van een verrassing aan dit album vast: producer Oktopus van de experimetele (en geweldige) hiphop-act Dälek heeft er heel stiekem wat samples doorheen gegooid en het dikke stilistische cd-boekje straalt een aparte sfeer uit. Kortom, Paint It Black staat overduidelijk met een been in het verleden, maar ook het heden is hen niet volledig vreemd.

Tracklist:
1. The Ledge
2. Four Deadly Venoms
3. We Will Not
4. Past Tense, Future Perfect
5. Missionary Position
6. White Kids Dying of Hunger
7. Gravity Wins
8. Dead Precedents
9. The Beekeeper
10. Check Yr Math
11. So Much for Honour Among Thieves
12. New Folk Song
13. Saccharine
14. Severance
15. Shell Game Redux

Score: 79 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 25 februari 2008

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.