Alcatraz
Enquête

Wat was voor jou het beste optreden van Graspop 2025?

Amenra
Behemoth
Brutus
Bullet For My Valentine
Dream Theater
Epica
Falling In Reverse
Hatebreed
In Flames
Iron Maiden
Jinjer
Judas Priest
King Diamond
Korn
Krokus
Nine Inch Nails
Opeth
Powerwolf
Savatage
Skillet
Slipknot
Spiritbox
The Hu
Till Lindemann
een ander optreden, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 25-07-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aquiles Priester (Angra) - 54
  • Chris Huston (The Undertakers) - 82
  • Chris Kontos (Machine Head) - 57
  • Csaba Béla Gábor (Halor) - 53
  • Diva Satanica (Bloodhunter) - -963
  • Dominik Hindinger (Thirdmoon) - 49
  • Fredrik Johansson (Dark Tranquillity)† - 51
  • Gustav Elowson (Exhale) - 44
  • Ian McDonald (Foreigner)† - 79
  • Jim LaMarca (Chimaira) - 51
  • Kris Bollenberg (Achyronthia) - 56
  • Mario Plank (Visions Of Atlantis) - 40
  • Michael Barbiero (producent) - 76
  • Ric Browde (producent) - 71
  • Ricardo Iorio (Hermética) - 63
  • Rob van der Loo (Epica) - 46
  • Roope Latvala (Children Of Bodom) - 55

Vandaag overleden:
  • Michael Jackson - 2009
Review

Suicidal Winds - Chaos Rising
Jaar van release: 2008
Label: Pulverized Records
Suicidal Winds - Chaos Rising
Beschuit met, of zonder beleg? Als ik u deze vraagstelling voorleg, dan heb ik ongeveer 95% zekerheid dat u voor optie één gaat. Tenzij u de kerstkilo`s nog probeert af te schudden, is een beschuitje met een likje pindakaas, een aardbeitje of gewoon een beetje boter meestal veel aanlokkelijker dan een beschuit met niks erop. Het meeste beschuit is vrij neuraal van smaak en droog. Niet vies, maar toch zullen de meeste consumenten beduidend meer plezier aan een belegd exemplaar overhouden.

Met muziek is dat net zo. Muziek kan best leuk zijn, maar als er véél leukere bands in de omloop zijn, dan zal die ene "best leuke band" simpelweg worden weggedrukt door de rest.
Suicidal Winds uit Zweden is zo`n band. Niks vervelends aan, maar er is ook niks wat het nieuwe album Chaos Rising doet uitsteken boven de rest. Een beetje death, een beetje thrash, een beetje black, geen overmatige zaken. De muziek rost er behoorlijk op los en de rauwe agressie komt vrij goed over. So far, so good. Maar eigenlijk houdt het hier ook een beetje bij op. De nummers klinken nagenoeg bijna hetzelfde (behalve de korte en verrassende Ballade Of Death), de hidden track slaat kant noch wal en er gebeurt werkelijk niets dat het stramien van het snelle spel en de steeds terugkerende riffs doorbreekt.

Als dit album geheel subjectief, buiten alle andere muziek om, bekeken zou worden, dan zou er nog gesteld kunnen worden dat Chaos Rising het metalen hart in...laten we zeggen de vierde versnelling zou kunnen zetten. Maar nu komt het bij mij niet verder dan een zeer krappe tweede. Hoewel de muziek echt niet slecht is en de muzikanten ook echt een aardig nootje kunnen spelen, zal Chaos Rising de meeste luisteraars gewoonweg te weinig uitdaging bieden. En aangezien de meesten onder ons ook al over genoeg achtergrondmuziek beschikken, lijkt het mij niet noodzakelijk om u aan te raden er nog één bij te lijmen.

Hoewel Chaos Rising wel wat lichte progressie ten opzichte van de vorige albums kent, blijft het nog steeds een kaal beschuitje. Best te happen, echter geen voorkeurssnack.

Tracklist:
1. Slowly We Frost
2. World's End
3. Annihilation And Chaos
4. Destruction Invocation
5. Chaos Rising
6. Ballade Of Death
7. Death To All
8. Unevitable Doom
9. Freddy Flesheater
10. Thanatophobia
11. Born To Hate

Score: 63 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 6 februari 2008

Suicidal Winds - Chaos Rising
Reactie van Ko de Beuker op 07-02-2008 om 08:16u

Doe mij toch maar beschuit optie 1: met beleg.... Als je een dom verhaal ophangt, moet je wel zorgen dat het klopt, anders is het nog dommer

Suicidal Winds - Chaos Rising
Reactie van Een Metalfan op 08-02-2008 om 19:36u

Pindakaas op beschuit?

Gadver.

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.