Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Kuntz (Abydos) - 63
  • Antto Einari Melasniemi (HIM) - 50
  • Daniel Svensson (In Flames) - 48
  • Davide Pesola (Klimt 1918) - 47
  • Hayashi Yoshiki (X Japan) - 60
  • Joey Zampella (Life Of Agony) - 54
  • Michael "Mike D" Diamond (Beastie Boys) - 60
  • Oliver Sykes (Bring Me The Horizon) - 39
  • Thomas Petersson (Tiamat) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Paley (The Paley Brothers) - 2024
  • Mike Pinera (Blues Image) - 2024
  • Robin Miller (King Crimson) - 2014
Review

Steve Grimmett - Personal Crisis
Jaar van release: 2007
Label: Metal Heaven
Steve Grimmett - Personal Crisis
Wie in hemelsnaam is Steve Grimmett? Dat was mijn eerste gedachte toen ik deze promo in de brievenbus vond. Al snel was ik er achter dat hij drie albums heeft gemaakt met Grim Reaper ergens in de tachtiger jaren, nog iets kortdurends heeft gehad met Onslaught en Lionsheart en dat hij vorig jaar is gaan touren met een Grim Reaper setlist. Dat Dennis Ward deze cd mede heeft geproduceerd is voor mij een pluspuntje want die levert toch vaker producten af waar het geluid me goed kan bekoren.

Vanaf het begin is er een bepaalde mate van herkenning; Karma is een riff georiënteerd nummer wat duidelijk op Steve's stem is geschreven. Datzelfde geldt voor het overgrote deel van met materiaal; de songs staan bol van riffs en hooklines, zijn compact en goed geconstrueerd, oftewel, we hebben hier te maken met goed gemaakte oldschool metal.

Het epische Enemy zit prima in elkaar en is voor mij het beste nummer van het album; wie de dame is die naast Steve wat zanglijntjes meedoet zal een mysterie blijven want daarover wordt met geen woord gerept.

Een zeer verdienstelijk album, niet superorigineel, waar menige oldschool metal-rockfan goed mee uit de voeten zal kunnen. Muzikaal zit het prima in elkaar, de gitaar-slagpartijen klinken moddervet (dank je wel Dennis) maar het solowerk had beter en inventiever gekund.

Tracklist:
1. Karma
2. Wait For Ever
3. Freedom
4. Lonely
5. Afterglow
6. Enemy
7. Promises
8. Invincible
9. Strenght
10. Wrath Of The Ripper
11. Fallen

Score: 79 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 24 oktober 2007

Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.