Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Andi Deris (Helloween) - 61
  • Henrik Sandelin (Avatar) - 38
  • Johnny Preston† - 86
  • Richard D. James (Aphex Twin) - 54

Vandaag overleden:
  • Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader) - 2005
Review

Steve Grimmett - Personal Crisis
Jaar van release: 2007
Label: Metal Heaven
Steve Grimmett - Personal Crisis
Wie in hemelsnaam is Steve Grimmett? Dat was mijn eerste gedachte toen ik deze promo in de brievenbus vond. Al snel was ik er achter dat hij drie albums heeft gemaakt met Grim Reaper ergens in de tachtiger jaren, nog iets kortdurends heeft gehad met Onslaught en Lionsheart en dat hij vorig jaar is gaan touren met een Grim Reaper setlist. Dat Dennis Ward deze cd mede heeft geproduceerd is voor mij een pluspuntje want die levert toch vaker producten af waar het geluid me goed kan bekoren.

Vanaf het begin is er een bepaalde mate van herkenning; Karma is een riff georiënteerd nummer wat duidelijk op Steve's stem is geschreven. Datzelfde geldt voor het overgrote deel van met materiaal; de songs staan bol van riffs en hooklines, zijn compact en goed geconstrueerd, oftewel, we hebben hier te maken met goed gemaakte oldschool metal.

Het epische Enemy zit prima in elkaar en is voor mij het beste nummer van het album; wie de dame is die naast Steve wat zanglijntjes meedoet zal een mysterie blijven want daarover wordt met geen woord gerept.

Een zeer verdienstelijk album, niet superorigineel, waar menige oldschool metal-rockfan goed mee uit de voeten zal kunnen. Muzikaal zit het prima in elkaar, de gitaar-slagpartijen klinken moddervet (dank je wel Dennis) maar het solowerk had beter en inventiever gekund.

Tracklist:
1. Karma
2. Wait For Ever
3. Freedom
4. Lonely
5. Afterglow
6. Enemy
7. Promises
8. Invincible
9. Strenght
10. Wrath Of The Ripper
11. Fallen

Score: 79 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 24 oktober 2007

Zoeken
    15 augustus:
  • Ellefson Soto - Unbreakable
  • Fermentor - Agreement
  • Incite - Savage New Times
  • Martyr - Dark Believer
  • Unleashed - Fire Upon Your Lands
  • Warmen - Band Of Brothers
  • 22 augustus:
  • Blackbriar - A Thousand Little Deaths
  • Blackbriar - A Thousans Little Deaths
  • Burning Sun - Retribution
  • Burning Witches - Inquisition
  • Desaster - Kill All Idols
  • Iron Savior - Reforge - Machine World
  • Kratornas - God Of The Tribes
  • Old Machines - The Cycles Of Extinction
  • Reinforcer - Ice And Death
  • Signs of The Swarm - To Rid Myself Of Truth
  • White Mantis - Arrows At The Sun

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.