Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ben Varon (Amoral) - 42
  • Edd Griles (regisseur)† - 80
  • George Aspiotis (Spitfire) - 52
  • Herman Rarebell (Scorpions) - 76
  • Jan Kuehnemund (Vixen)† - 72
  • Jeff Ward (Nine Inch Nails)† - 63
  • Jonathan "Johnny Christ" Seward (Avenged Sevenfold) - 41
  • Kirk Hammett (Metallica) - 63
  • Stefan Zobel (Boomerang) - 54
  • Stian Tomt "Shagrath" Thoresen (Dimmu Borgir) - 49

Vandaag overleden:
  • Bjørn Müller (Backstreet Girls) - 2024
  • Malcolm Young (AC/DC) - 2017
  • Michael Kamen (componist) - 2003
  • Mick Rock (fotograaf) - 2021
Review

3 - The End Is Begun
Jaar van release: 2007
Label: Metal Blade Records
3 - The End Is Begun
Elke metalfan heeft wel een lijstje met bands die hij nog moet uitchecken. Een lijstje dat bij mij en vele anderen al eindeloos lang is geworden. Ergens op plaats 124 staat bij mij de Amerikaanse band 3 (ook bekend als Three) die naar aanleiding van enkele positieve recensies van het album Wake Pig een plaatsje op mijn papier veroverde. Nu ken ik nog steeds de oudere albums van dit progressieve gezelschap niet, zodat dit nieuwe The End Is Begun mijn eerste kennismaking met het werk van deze heren is.

En die kennismaking is alleraardigst. De ietwat zoetsappige progressieve rock/metal wordt mooi verpakt in overzichtelijke korte songs en het doet deugd om nog eens een band in het genre te horen die niet zweert bij songs van minstens zeven minuten. Gedurende deze reis moet ik aan uiteenlopende bands als Spock’s Beard, Event en The Flower Kings denken. Maar toch heeft 3 dankzij de persoonlijkheid, het soms wat eigenzinnige zanggeluid en de door Led Zeppelin beïnvloede gitaaraanslag van bandleider Joey Eppard een eigen gezicht.

De songs kennen ook een verslavingsfactor en de zanglijnen voelen gewoon zeer lekker aan en bij het luisteren krijg ik hetzelfde goede gevoel dan wanneer ik de blije liedjes van Scissor Sisters en Mika op de radio hoor passeren. Machtig! En nu moet ik toch echt eens het oudere werk van dit 3 zien te beluisteren. Waarom zijn er maar vierentwintig uur in een dag?

Tracklist:
1. The World Is Born Of Flame
2. The End Is Begun
3. Battle Cry
4. All That Remains
5. My Divided Falling
6. Serpents In Disguise
7. Been To The Future
8. Bleeding Me Home
9. Live Entertainment
10. Diamond In The Crush
11. Shadow Play
12. These Iron Bones
13. The Last Day
14. Dregs (Acoustic Version) (Bonus Track)

Score: 88 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 juli 2007

3 - The End Is Begun
Reactie van Winston Arntz op 13-08-2007 om 00:06u
Score: 10 / 100

wow wat een plaat! Totaal overrompeld werd ik door deze band waar ik ook nog niet bekend mee was. Ik kom tot een vergelijking met deze ingredienten; Rush, King's X, Led Zeppelin, Dream Theater, Yes.

Bril-f**ikn-jant en ook ik ga achter de eerdere platen aan!

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.