Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 15-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Justin Broadrick (Godflesh) - 57
  • Louis Svitek (Ministry) - 63
  • Sander Gommans (After Forever) - 48
  • Thomas Holm (illustrator) - 65

Vandaag overleden:
  • Jack Russell (Great White) - 2024
  • Jim Dickinson (producent) - 2009
  • Jimi Quidd (The Dots) - 1990
  • Steve Grimmett (Grim Reaper) - 2022
Review

The Faces Of Sarah - Lament
Jaar van release: 2006
Label: Malicious Damage
The Faces Of Sarah - Lament
De heren van The Faces Of Sarah hebben voor een bijzondere bandnaam gekozen. Wat niet gezegd kan worden over hun muziek die elke vorm van originaliteit uit de weg gaat. En toch is Lament geen slecht album, want de gothic rock van deze Britse band wordt wel goed uitgevoerd en zanger Nick Schultz heeft ook geen storend stemgeluid en legt de nodige passie in zijn zanglijnen.

De sound van Paradise Lost, het Nederlandse The Wounded en soortgenoten wordt mooi geïmiteerd. De muziek is veelal up-tempo gericht, maar ze weten toch vooral te overtuigen in slepende songs als If I Could I Would But I Can't die niet zouden misstaan op een nieuwe editie van de Knuffelrock verzamelreeks. De elf songs zijn allen goed beluisterbaar en de heren zullen wellicht ook op het podium overtuigen want anders had het eigenzinnige Malicious Records (waarop ook rare eenden als Killing Joke en The Orb zwemmen) ze nooit in huis gehaald.

Volgende keer wat meer eigen gezicht en minder diefstal en dan mogen ze hun nieuwe album zonder angst weer naar de Metalfan burelen sturen.

Tracklist:
1. All That You Used To Be
2. Another Breakdown
3. Fallen
4. If I Could I Would But I Can't
5. You Should Have Told Me
6. Sick And Tired
7. When The Mourning Comes
8. Nothing Remains
9. What D'ya Know
10. Where Were You
11. Lament

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 17 december 2006

Meer The Faces Of Sarah:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.