Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Warrant - Born Again
Jaar van release: 2006
Label: MTM Music
Warrant - Born Again
Ze hebben Warrant ook weer eens nieuw leven ingeblazen. Deze band verkocht letterlijk miljoenen én miljoenen platen van de eerste twee albums en bijhorende singles. Misschien dat er bij u ook nog een vergeten exemplaar staat van “Dirty Rotten Filthy Stinking Rich” uit 1989 of “Cherry Pie” uit 1990. Het succes van deze Amerikanen is overigens niet verwonderlijk want de sleazy hardrock ligt zeer gemakkelijk in het oor.

De band verloor in de jaren ’90 meermaals de weg, er werd een stortvloed van vage verzamelcd’s uitgebracht om toch nog wat geld in het laatje te brengen tot uiteindelijk de stekker uit de band werd getrokken. Maar de reünie is nu een feit met het toepasselijke getitelde “Born Again”. De originele bezetting, uitgezonderd zanger Jani Lane (die wordt vervangen door Jaime ST. James) is aanwezig.

De nieuwe songs liggen allemaal in het verlengde van hun twee succesplaten. Dezelfde opbouw, dezelfde type zanglijn, hetzelfde gitaargeluid en dezelfde flair maken “Born Again” tot een vermakelijke en tijdloze rock cd. Bijzonder of muzikaal iets toevoegend is het absoluut niet, maar het hapt heerlijk weg. Net zoals een snelle snack van Mc Donalds ook wel stiekem eens lekker kan zijn. Van al die hardrockhairbands reünies waar we de laatste jaren worden mee lastig gevallen (Cinderella, Mötley Crüe, Poison, L.A. Guns,..) komt Warrant met dit lekkere plaatje toch het meest geloofwaardig over.

Tracklist:
1. Devil's Juice
2. Dirty Jack
3. Bourbon County Line
4. Hell, CA
5. Angels
6. Love Strikes Like Lightning
7. Glimmer
8. Roller Coaster
9. Down In Diamonds
10. Velvet Noose
11. Roxy
12. Good Times

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 4 april 2006

Meer Warrant:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.