Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete (reguliere) studio-album van Paradise Lost?

Lost Paradise [1990]
Gothic [1991]
Shades Of God [1992]
Icon [1993]
Draconian Times [1995]
One Second [1997]
Host [1999]
Believe In Nothing [2001]
Symbol Of Life [2002]
Paradise Lost [2005]
In Requiem [2007]
Faith Divides Us, Death Unites Us [2009]
Tragic Idol [2012]
The Plague Within [2015]
Medusa [2017]
Obsidian [2020]
Ascension [2025]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 januari:
  • Dead Head en Burning
  • Guano Apes
  • 31 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • Hemelbestormer en Gavran
  • Objector
  • Prikkeldraad
    Met Pigteeth, Necrology en Grit
  • Teneum, XIII Thorns en Pandaemonic Descent
  • 1 februari:
  • Helleruin, Infinity en Messor Falce
  • 4 februari:
  • Counterparts, Sunami, One Step Closer en God Complex
  • The Callous Daoboys
  • 5 februari:
  • Mayhem, Marduk en Immolation
Kalender
Vandaag jarig:
  • Doug Lunn (Andy Summers)† - 72
  • Marcel Jacob (Yngwie Malmsteen)† - 62
  • Martijn Spierenburg (Within Temptation) - 51
  • Phil Collins (Genesis) - 75
  • Sterghios Moschos (De Profundis) - 47

Vandaag overleden:
  • John Barry (componist) - 2011
  • Marianne Faithfull - 2025
Review

S.I.N. - Equilibrium
Jaar van release: 2005
Label: AOR Heaven
S.I.N. - Equilibrium
S.I.N. is een Duits bandje die ontstaan is omdat men wilde dat de muziek in het algemeen klaar is voor een nieuwe stap in de toekomst. Volgens de band kan dat alleen in het genre heavy rock. Nu valt het met de nieuwigheid reuze mee. Maar het geluid doet je wel rondzweven door tijd en ruimte. De bandnaam staat dan ook voor Somewhere Into Nowhere.

De composities vallen op omdat ze de hele cd door van hetzelfde karakter zijn. Elk nummer is mid-tempo, maar zijn afwisselend omdat er óf zware gitaarlijnen gebruikt worden óf softe, cleane partijen. Maar tijdens een heftige song als "Johnny's Running" blijft de liefde voor acoustische passages aanwezig. En hetzelfde geldt dan weer voor "It's Forever": rustig met toch weer wat ruige stukken. Maar alles is dus mid-tempo. Ondanks dat de nummers de hele cd zeker niet vervelen, kan de band dit gegeven uiteraard verder uitwerken door wat meer variatie te brengen in het tempo.

Voor de rest zorgt het goede geluid ervoor dat de juiste sfeer steeds prima tot uiting komt. Erg jammer is daarom dan ook het zwakke geluid van de drums. De gitaarsolo's zijn dik in orde (John Sykes-aanbidder aanwezig!). Daarmee komen we tot de conclusie dat er wederom een lekker cd'tje op de mensheid is losgelaten, maar waarvan de zwakheden té duidelijk naar voren komen. Nog een klein detail: ondanks dat de zanger beschikt over een uitstekende strot, is dit zijn laatste optreden voor de band.

Tracklist:
1. Nail To The Wall
2. One Small Voice
3. It's Forever
4. Walk Away
5. Fight For My Life
6. The Reason
7. Johnny's Running
8. Nightwing
9. For Getting Over Us
10. Winding Road

Score: 77 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 26 december 2005

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.