Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Jellum (Lȧȧz Rockit) - 62
  • Ana Fernández (Darksun) - 45
  • Björk (The Sugercubes) - 60
  • Bryan Patrick (Manilla Road) - 59
  • Ian Taylor (Adolescents) - 54
  • Jeff Blue (producent) - 58
  • Mick Rock (fotograaf)† - 77
  • Myles Heskett (Wolfmother) - 48
  • Tobias Sammet (Edguy) - 48

Vandaag overleden:
  • Peter Grant (manager) - 1995
  • Willy Quiroga (Vox Dei) - 2024
Review

Reckless Tide - Repent Or Seal Your Fate
Jaar van release: 2005
Label: Armageddon Music
Reckless Tide - Repent Or Seal Your Fate
Wackuhhhhh! Zwemmuhhhhh! Zuipuhhhhh! Pommes mit mayooo! Ja, deze band heeft een link met het geweldige Wacken Open Air Festival. Vorig jaar wonnen ze de Metal Battle competitie op Wacken en nu krijgen ze de volledige steun van de Wacken organisatie. De platenmaatschappij Armageddon is beter bekend als het label dat alle Wacken afgeleide live cd’s en dvd’s uitbrengt alsook werk van typische Wacken artiesten als Onkel Tom op de markt gooit. Als beloning van het winnen van de Metal Battle mogen de zes Duitsers die gezamenlijk door het leven gaan als Reckless Tide een album uitbrengen.

Het album opent uitstekend met melodieuze ouderwets aandoende thrash met dubbele zang. Ja, deze band heeft twee vocalisten: de ene bezit een scherpe thrashstrot en de andere een dubieuze klinkende, accentvolle cleane strot. Jammer genoeg speelt de groep dit gegeven niet uit: de heren zingen braafjes na elkaar hun zangpartijen. Ze hadden beter één goede zanger aangetrokken dan twee matige zangers. Niettemin horen we enkele leuke Testament-en zelfs Arch Enemy-achtige riffs passeren. Naar mate de plaat vordert komen er echter enkele zwakke nummers langs als ‘The Hunt’ en het overbodige ‘Demons and Dictators’. Als daarna nog het vreselijke Duitse ‘Lebende organverpflanzung’ passeert met daarin zowel ‘Jingle Bells’ als het Star Wars thema verweven dan ben je toch kwaad op de heren…..

…..kwaad omdat ze met zoveel steun (Wacken organisatie achter hen), gastbijdrages van Jeff Waters (Annihilator) en Sabina Classen (Holy Moses), een bijhorende dvd, productionele hulp van niemand minder als Andy Classen hun eigen plaat toch de nek omdraaien. Eindbalans: zeven vrij goede thrash nummers, zeven slechte tot intrieste nummers, matige zangpartijen, geen originaliteit, geen sfeer en vooral te weinig talent. Benieuwd wie volgend jaar de Wacken Metal Battle wint….

Tracklist:
1. Desperation
2. Self destruct
3. Misery
4. The hunt
5. Death train
6. Damned for now and nevermore
7. Demons and dictators
8. Repent or seal your fate
9. Equality
10. Lebende organverpflanzung
11. Shed the chains
12. Intensity
13. To die for creativity
14. Reckless tide

Score: 50 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 25 februari 2005

Meer Reckless Tide:

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.