Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Siyahkal en Grotto
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
    18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber Webber (Black Mountain) - 46
  • Ashley Shadow (The Organ) - 46
  • Dirge Rep (Enslaved) - 50
  • Dizzy Reed (Guns N' Roses) - 63
  • Domenik Papaemmanouil (Agrypnie) - 43
  • Glen Benton (Deicide) - 59
  • Ken Andrews (Failure) - 59
  • Marc Canlers (Monolithe) - 49
  • Pablo J. Tammen (Human Fortress) - 47
  • Paul McCartney (The Beatles) - 84
  • Pavel Slíva (Salamandra) - 53
  • Roger "Infernus" Tiegs (Gorgoroth) - 54
  • Tamás Schrottner (Ektomorf) - 48
  • Vadim Pruzhanov (Dragonforce) - 44

Vandaag overleden:
  • Gerry Bron (producent) - 2012
Review

Nocturnal - Arrival Of The Carnivore
Jaar van release: 2004
Label: From Beyond Productions
Nocturnal - Arrival Of The Carnivore
From Beyond is een sublabel van Displeased Records dat muziek uitbrengt uit persoonlijke interesse en nostalgie, en dus zich niet echt concentreert op trendy of goed verkopende muziek. Die eerste voorwaarde wordt volledig ingevuld, want ‘Arrival Of The Carnivore’ is één blok nostalgie! De tweede voorwaarde wordt eigenlijk niet echt ingevuld, want old school thrash is terug populair én dus ook verkoopbaar!

En werkelijk alles aan dit debuut (de heren brachten wel al een hele zooi mini’s, demo’s en splits uit) doet denken aan oude thrash: de heren lijken weg te gelopen zijn van de legendarische cover van de ‘Sentenced To Death’-cd! Ja, die blok graniet van Destruction (het grote voorbeeld van de heren)! En rot op met trends: jeansvesten, patches, tattoo’s, bier en kogelriemen, zo hoort het! Deze Duitse heren gaan niet door het leven als Klaus of Markus maar als Mayhem (die verzorgt de Vokills), Vomitor (zorgt voor de Thunder), Hellbastard (zet de Artillery op scherp) en Avenger (doet agressief lmet zijn Axe). Vind je dit maar fout? Ga dan gewoon de nieuwe In Flames draaien en hou je bek!

Oja, ik moet nog iets melden over de muziek. Stel je een totale onoriginele mix voor Destruction, Sodom en Slayer die af en toe flink rammelt. De nummers zijn bij vlagen jammer genoeg erg standaard en bij nog meerdere vlagen (wat een fout Nederlands taalgebruik!) gewoon gestolen van hun voorbeelden. En af en toe komt er ook een heavy metal riff voorbij. Objectief geen meesterwerk, maar de liefhebber heeft daar schijt aan en die besteld nu de ‘Arrival Of The Carnivore’ Cd. Of nog beter, die koopt de Lp! Dat is nog stoerder! Het mooie artwork is trouwens van mijn Vlaams landgenoot Kris Verwimp. Om de bespreking in stijl af te sluiten: neuken, hoeren, bier, thrash till’death, Slayér, Venóm en Heil Satan!

Tracklist:
1. Coven of darkness
2. Temples of sin
3. Satanic death
4. Preventive war
5. Burn this town
6. War of spirits
7. Merciless murder
8. Nuclear strike
9. Victorious night
10. Awakening the curse of souls

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 12 januari 2005

Meer Nocturnal:

Nocturnal - Arrival Of The Carnivore
Reactie van KISKE op 12-01-2005 om 18:07u
Score: 1 / 100

DRA-MA-TISCH!!! Wat slecht!!!

Nocturnal - Arrival Of The Carnivore
Reactie van Old Motorheadbanger op 12-01-2005 om 19:11u

Ga jij maar powermetal luisteren. De mp3s op de site klinken best lekker. Nazicht in het persoonlijke vinylarchief bevestigd mijn vermoeden dat het debuut van Destruction Sentence OF death heet. Klein foutje, heel andere betekenis. Verder ben ik het eens met je review. Laat maar rammen.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.