Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Advent - The Dawn
Jaar van release: 2003
Label: Golden Lake Productions
Advent - The Dawn
Met deze nieuwe cd vallen de Italianen van Advent gigantisch door de mand. Dit rommelig potje metal irriteert me namelijk enorm. De heren denken zelf de ideale kruising tussen progmetal en blackmetal te hebben gevonden, maar eigenlijk spelen ze gewoon een potje zachte gothicrock met wat blackscreams en af en toe een lachwekkende blastbeat er door heen.

Omdat de heren voor een volledige cd toch wat te weinig materiaal hadden, besloten ze de drie nummers van hun tweede demo cd vooraan dit album te plakken. Deze drie nummers 'Paradise lost', 'Valholl' en 'Shub-Niggurath' stellen bitter weinig voor. De zangpartijen zijn erg storend (cleane zang is matig, de grunts komen kinderachtig over en mijn oma kan nog kwaadaardiger screamen dan deze Frederico). De zes nieuwe nummers die ze hebben geschreven blijken echter nog saaier en nog minder coherent te zijn. Hier en daar horen we nog wel een leuk riffje of een leuke keyboardlijn maar in zijn geheel zijn de nummers niet om aan te horen.

Kijk: ik snap dat iedereen een hobby zoekt in zijn leven maar de bandleden van deze band kunnen beter iets anders gaan doen in hun leven dan erg matige en kinderachtige muziek op de mensheid los te laten. Ik ga me toch ook niet in een puzzelclub inschrijven omdat ik weet dat ik daarvoor geen geduld heb. De heren zouden beter inzien dat hun kwaliteiten ook op een ander vlak liggen. Om toch met een positieve noot te eindigen: ik heb in mijn leven lelijker artwork gezien.

Tracklist:
1. Paradise lost
2. Valholl
3. Shub-Niggurath
4. Beyond the landscape
5. The dawn
6. The thing the sleep in the abyss
7. Landscape
8. La lama (the blade)
9. A closed room

Score: 30 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 30 april 2004

Meer Advent:

Advent - The Dawn
Reactie van NecRobert op 03-05-2004 om 16:50u
Score: 55 / 100

Beetje overdreven nmm. Ik heb zelf deze cd ook gerecenseerd (zm), en er bestaan heus wel slechtere bands. Dat het kwalitatief onvoldoende is, dat is duidelijk, alleen het is wel heel makkelijk om een band zo af te branden.

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.