Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 17-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ahrue Luster (Machine Head) - 57
  • Bill Black (Elvis Presley)† - 99
  • Edin "Vihor" Cehovic (KRV) - 46
  • Geyner Valencia (Crimson Death) - 49
  • Günter Werno (Vanden Plas) - 60
  • Hank Williams† - 102
  • Keith Flint (The Prodigy)† - 56
  • Marcin Urbas (Sceptic) - 49
  • Rafał T. Piotrowski (Decapitated) - 40
  • Steve Karrer (Messiah) - 56
  • Tony "Abaddon" Bray (Venom) - 65
  • Ty Tabor (King's X) - 64
Review

Withering - Gospel of Madness
Jaar van release: 2004
Label: Firebox Records
Withering - Gospel of Madness
Scandinavian
Vlak tegen het nieuwe millennium aan kreeg bassist en bruller Raimo Crazyhorse een fantastisch idee. Hij zou samen met drummer Henkka een band gaan beginnen! Metal klinkt een beetje lullig zonder gitaren dus vonden de beide Finse heren al spoedig Mika Korhonen. Die wou met alle plezier meespelen. Na een jaartje gejamd te hebben op covers van onder andere Amorphis en Sentenced durfde Korhonen het eindelijk aan om zijn eigen materiaal aan te gaan bieden aan de overige bandleden. Twee demo's later hadden de heren een platencontract én een extra gitarist, Ville.

Melodic
Gospel Of Madness is het eerste full-length wapenfeit. Dat Korhonen alle nummers geschreven heeft is duidelijk hoorbaar. Zeggen dat zang alleen gebruikt is om de ruimte tussen gitaarsolo's te vullen is een stevig understatement. Mika laat horen waarom hij de leads speelt en schrijft, eigenlijk gewoon om zijn eigen kunnen te laten horen! Gelukkig is dat best prettig voor de oren. Voor de mensen die In Flames nog niet melodieus genoeg vinden een aanradertje.

Heavy
Meer Heavy dan Speed, dat is zeker. Is die drummer gewoon zo traag of kan de rest van de band het anders niet bijhouden? Na een nummer of 6 begin ik toch wel te hunkeren naar iets snellers, maar helaas zit dat er met Gospel Of Madness niet in.

Death
De strot van Crazyhorse heeft een typische toiletgrunt, een grafstem, trek de clichéuitdrukkingen maar weer onder het stof vandaan. Anders gezegd, ik kan z'n rotte adem bijna hier ruiken. Heerlijk diep en laag, beetje niveau Mikael Akerfeld [Opeth, Bloodbath].

Metal
Gelukkig wel.

Tracklist:
1. Northern Breeze
2. Quarrelsome
3. On Death's Colour
4. Two Suns
5. Reborn
6. Mausoleum
7. Penance
8. The Feeble Morning
9. Anguish Of Frustration
10. Justification For Unavoidable
11. Not Yet The Last

Score: 76 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 4 april 2004

Meer Withering:

Withering - Gospel of Madness
Reactie van Summoner op 05-04-2004 om 01:53u
Score: 70 / 100

Ik heb hier ook een promo liggen van dit album. Wel een aardig schijfje, maar een groot aantal nummers lijken wel tracks te zijn die Amorphis' "Tales From the Thousand Lakes" net niet haalden.

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.