Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Moonland feat. Lenna Kuurmaa - Moonland
Jaar van release: 2014
Label: Frontiers Records
Moonland feat. Lenna Kuurmaa - Moonland
AOR-liefhebbers met een brede smaak kennen heel misschien de Estse band Vanilla Ninja nog uit het begin van deze eeuw. In 2002 bracht deze all-female band haar debuutalbum uit, gevolgd door nog vier andere albums en een tiental singles, die het in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk aardig deden. Hun populariteit in Zwitserland zorgde voor een afvaardiging namens dat land naar het Eurovisie Songfestival van 2005 waar de meiden als achtste eindigden.

Zangeres Lenna Kuurmaa werd door (wie anders dan) Frontiers gevraagd voor het Moonlandproject dat onder aanvoering van Alessandro Del Vecchio staat. Hij zorgde zowel voor het songmateriaal en nam de keyboardpartijen, de achtergrondzang en de productie voor zijn rekening. De rest van de band bestaat uit Italiaanse sessiemuzikanten, onder wie bassiste Anna Portalupi. Het resultaat is een twaalftal poprockniemendalletjes in de stijl van Roxette, Pat Benatar en Lauren Harris. Muzikaal gezien klinkt het aardig maar het niveau van de songs is middelmatig. Out Of Reach kan me nog het meest bekoren.

De obligate ballad ontbreekt ook hier niet (Live And Let Go) en is redelijk maar ik mis hier de echte powervocalen die rockballads tot "goed" transformeren. Afsluiter Another Day In Paradise is een uptempo rocker die het gemiddelde niveau van de songs iets omhoog haalt, hoewel het een haastig geschreven nummer lijkt. Lenna geeft hiermee haar tweede visitekaartje af en kan zich met dit album gerust presenteren op radiostations die poprock hoog in het vaandel hebben staan. Weinig verrassend, weinig finesse, maar het luistert aardig weg. Niets meer en niets minder.

Tracklist:
1. Heaven Is To Be Close To You
2. Open Your Heart
3. Crime Of Love
4. Poison Angel
5. When Love Is Gone
6. Out Of Reach
7. Live And Let Go
8. Cold As Ice
9. Over Me
10. Heart Made Of Steel
11. Look At Us Now
12. Another Day In Paradise

Score: 70 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 16 september 2014

Meer Moonland feat. Lenna Kuurmaa:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.